KS Podhalanin Biecz Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

03.10.2016

Piąte zwycięstwo w tym sezonie zanotowali seniorzy Podhalanina w tą niedzielę. Tym razem pokonali przyjezdnych z Zagórzan. Rozpoczęło się dosyć leniwie. Ani jedna ani druga drużyna nie sprawiała wielkiego zagrożenia pod bramkami. Dopiero szybka kontra ze strony Biecza dała efekt. Tomasz Rutana przejął piłkę na środku boiska i popędził z nią lewą stroną boiska. Celnie dośrodkował po ziemi do nabiegającego Kozioła, który lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Kilkanaście minut później niestety Nasz przeciwnik zdołał zremisować.
Po wyjściu na drugą połowę drużyna Podhalanina zaczęła grać znacznie lepiej. Stwarzaliśmy dużo sytuacji. Piłka była kilkanaście razy posyłana w okolicę pola bramkowego Zagórzan. Piękną akcję przeprowadziliśmy gdy z prawej strony piłka jak po sznurku powędrowała na lewą do Gancarza, który niestety przestrzelił. Dopiero pod sam koniec spotkania dośrodkowywał Rutana, piłka spadła pod nogi Grajewskiego, który szybkim strzałem z kilku metrów posłał piłkę między obrońcami i bramkarzem prosto do siatki. Mecz do końca trzymał w napięciu. Już za tydzień Podhalanin stanie przed dużym wyzwaniem grając u lidera KS Bobowa.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?