Autor:

gmichal88

Utworzono:

13.06.2017

W ubiegłą niedzielę zanotowaliśmy bardzo ładne zwycięstwo w Krygu. Od pierwszych zespół zaangażował się w atak bramki przeciwnika lecz wszystkie akcje były kończone albo strzałami zablokowanymi albo niecelnymi. Około 25 minuty pierwszą ogromną okazję wyjścia na prowadzenie Podhalanin miał z rzutu karnego lecz Grajewski, stały i pewny wykonawca tego elementu gry zawiódł. Nie podłamało to Naszej drużyny. Gospodarze mieli znakomitą sytuację w pierwszej połowie po strzale z daleka bramkarz Biecza wybił piłkę do przodu. Napastnik Krygu do niej dobiegł, ale bramkarz w porę naprawił swój błąd skracając kąt i uniemożliwiając mu celny strzał. W drugiej połowie po dośrodkowaniu Kozioła głową uderzył Setlak. Bramkarz wybił piłkę wydawałoby się sprzed bramki. Uniesiona chorągiewka sędziego liniowego. 1:0 dla Biecza! W 70 minucie Kozioła zmienia Wantuch i minutę później wpisuje się na listę strzelców strzałem po „krótkim rogu”. Nafta miała jeszcze kilka ciekawych okazji lecz brakowało skutecznego wykończenia. Już w najbliższą sobotę ostatnie spotkanie w tym sezonie w Bieczu o 17:00 z Królovią.