Biała Brunary Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

02.10.2017

Cenny 1 punkt przywieźli seniorzy Podhalanina z bardzo trudnego terenu. Boisko małe, obfitujące w kamienie małe, średnie oraz duże! Ogólnie boisko, które PPN Gorlice nie dopuścił do rozgrywek ale po płaczu włodarzy z Brunar OZPN Nowy Sącz dopuścił. Chyba tylko po to żeby i zawodnicy i sędziowie się męczyli. Spotkanie było bardzo senne i toczył się jak zawsze: gospodarze faulowali poważnie, a na każdy kontakt z zawodnikiem gości padali jak rażeni piorunem. Biecz miał bardzo dobrą okazję około 25 minuty, gdy Zając próbował mocnymi strzałami pokonać bramkarza. Niestety strzelał centralnie w niego. Gospodarze mieli jedyne sytuacje z rzutów rożnych, które były wykonywane z przedziwnego miejsca czyli metr od chorągiewki. Mogli się pokusić z takiej pozycji o strzał i tak zrobili. Sędzia nie widział w tym nic złego. No cóż. Ten mecz był w ogóle przedziwny. Całe szczęście, że nikt z Podhalanina nie wrócił ze złamaną kończyną.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?