Seniorzy wygrywają z Tarnovią i kończą rundę na 1 miejscu
V liga, grupa: małopolska (wschód) - 15 kolejka
Bramki: 2' Lubera, 26' Zięba, 52' Wójcik,57' Kozioł
Kartki: Czerwona: 72' Wójcik (dwie żółte), Żółte: 54' Fryś, 76' Malisz, 79' Lubera
Z przytupem rundę rozgrywkową zakończyli seniorzy Podhalanina. W sobotnim spotkaniu byliśmy drużyną lepsza i odnieśliśmy pewne zwycięstwo 4:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Damian Lubera, Kacper Zięba, Igor Wójcik oraz Karol Kozioł.
Pierwsza część sezonu kończymy na pierwszym miejscu w tabeli z dorobkiem 38 punktów (12 zwycięstw, 2 remisy i tylko 1 porażka). Gromkie brawa dla naszych zawodników, trenera, kierownika zespołu za pracę wykonaną w tej rundzie. Dziękujemy Wam drodzy kibice za wsparcie oraz obecność na meczach domowych oraz wyjazdowych. Do zobaczenia na wiosnę!
Skład: Libera - Tyrka, Fryś (76’ Kosiba), Zięba, Malisz - Ślęzak, Wójcik, Kaleta (54’ Taiguer), Garstka (58’ Czech), Lubera - Gimenez Cruz (46’ Kozioł)
Ponadto: W. Rutana, K. Kiełtyka