Graliśmy dla Ali Słowakiewicz

Wczoraj na stadionie w Bieczu zjawiło się 10 ekip na turnieju charytatywnym "Gramy dla Ali". Świetnie zorganizowany turniej przez Nasz Zarząd. Było dużo grania i mało czekania czyli to co dzieci lubią najbardziej. Cel: zebranie środków na rehabilitację Ali Słowakiewicz. Ala również była z nami prawie całe zawody. Graliśmy w 2 rocznikach i pojawiły się drużyny: LKS Łużna, AserekTeam, Diament Jodłowa, UKS Weronica Staszkówka-Jelna. My wystawiliśmy aż 4 drużyny. Po dwie w każdym roczniku. Podczas rozgrywek można było skosztować arbuza, banany oraz rurki z kremem przygotowane prze mamę Alicji. Po wszystkim każda drużyna mogła się posilić pizzą, kiełbasą, a na słodko każdy dostał po lodzie :) Każdy zawodnik otrzymał dodatkowo pamiątkowy medal. Wszystko udało się znakomicie. Nie udało by się to bez pomocy firm i prywatnych osób. Składamy serdeczne podziękowania:

- Donek King Biecz

- Hitpol Biecz Rynek Marcin i Tomasz Basista

- Sklep Dwójka Biecz

- OSP Biecz

- Sklep ABC Biecz osiedle

- Kolegium sędziów Gorlice

- Pizzeria Rynek 9

- Zarząd, rodzice, zawodnicy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia zawodów.

Jeśli kogoś pominęliśmy to bardzo przepraszamy! Nie specjalnie.