Zapisz dziecko na zajęcia!

Chcesz dołączyć do Klubu?

Masz dziecko w wieku od 5 roku życia (chłopiec) i 6 roku życia (dziewczynka) ? Kochasz sport i piłkę nożną, chcesz zarazić dziecko ruchem? Przyjdź do Nas i zapisz swoją pociechę na zajęcia w odpowiednich grupach wiekowych!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Co daje trenowanie futbolu?

Treningi piłki nożnej uczą dziecko przede wszystkim współpracy w grupie, bo futbol to przecież gra zespołowa. Zajęcia pomagają w ogólnym rozwoju ruchowym, ćwiczą koordynację, zachęcają dziecko do aktywności fizycznej. Maluchy poznają na treningach zasady gry (i zasadę fair play), a także... zdrowe nawyki (np. taki, że organizm podczas wysiłku potrzebuje odpowiedniego nawadniania).

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Dla kogo są treningi piłki nożnej?

Tak naprawdę na piłkę można zapisać każde dziecko (na zajęcia w KS Podhalnin Biecz przyjmuje się dzieci już od 4. roku życia). Niepotrzebne są jakieś specjalne predyspozycje, umiejętności – te dopiero pojawiają się po pewnym czasie. Na początek dla dziecka to ma być przede wszystkim świetna zabawa i porządna nauka podstaw gry.

Jak zapisać dziecko?

Zabierz ze sobą strój sportowy, obuwie oraz jeśli masz - piłkę (jeśli nie - mamy dużo u siebie) i przyjdź na zajęcia odpowiedniej grupy wiekowej. Harmonogram zajęć znajduję się w zakładce: Młodziki>Harmonogram treningów.
Możesz również zadzwonić do trenera i zapytać (o wszystko)!

Michał Gancarz - 500 411 993

Konrad Grajewski - 663 250 007

Co oferujemy?

Nasze zajęcia dla najmłodszych ukierunkowane są zajęciami ogólnorozwojowymi. Nie każde dziecko od razu umie kopnąć, strzelić itp. Zachęcamy do ruchu, kształtujemy osobowość, wprowadzamy zdrową rywalizację, UCZYMY!, dajemy możliwość wszechstronnego rozwoju.

Młodsze i starsze grupy biorą udział w rozgrywkach ligowych, turniejach, zawodach organizowanych przez Nasz Klub, a także inne stowarzyszenia, organizacje itp.

Dziecko ma do dyspozycji piłki, przybory i przyrządy treningowe, boiska, hale oraz czasami inne atrakcje jak np. taśmy Thera Band. Wszystko po to aby DZIECKO DOBRZE SIĘ BAWIŁO!!!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Chciałbym się zwrócić do wszystkich rodziców, zawodników, sympatyków, osób wspierających dzieci:

1. Dzieci grają bez rodziców.

2. Dziecko to nie mały dorosły.

3. Trener i sędzia to też ludzie.

4. Dzieci nie grają o finał Mistrzostw Świata (jeszcze).

Antonio di Natale na ścianie swojej szkółki napisał: „Rodzice, którzy myślą, że mają małego Maradonę, proszeni są o odprowadzenie go do domu”. Popieramy jego słowa.

Zapraszamy serdecznie!!!

Wiadomości (utwórz nową)