Sponsoring

Wspomóż Nas!

Klub Sportowy Podhalanin Biecz powstał około roku 1949, a nawet wcześniej. Najwcześniejsze zapiski na temat istnienia Klubu są właśnie z tego roku. Stowarzyszenie istniało pod kilkoma nazwami: Bieczovia Biecz, MZKS Podhalanin Biecz, KS Biecz i aktualnie KS Podhalanin Biecz. Nowo wybrany Zarząd w grudniu 2014 roku zaczął szeroką promocję Klubu na rynku lokalnym i nie tylko. Postawiliśmy przede wszystkim na młodzież i dzieci. Od tego momentu dzieci zaczęło tylko przybywać. Juniorzy, następnie trampkarze. W kolejnych miesiącach zgłosiliśmy drużynę Młodzików. Kolejno reaktywacja drużyny seniorów, utworzenie sekcji żaków, orlików, przedszkolaków, a nawet sekcja dziewczęcej piłki nożnej. Obecnie trenuje z Nami ponad 100 dzieci i młodzieży w wieku 4 - 18 roku życia!

Każda działalność wiążę się z kosztami, a niestety w piłce nożnej koszty te są wysokie. Im więcej zawodników i drużyn tym więcej trzeba pieniędzy na opłacenie zgłoszeń, sędziów, wyjazdów na mecze oraz turnieje. Zwracamy się dlatego do każdej osoby prywatnej bądź firmy z prośbą o POMOC! Metoda sponsoringu może być wielokierunkowa: zakup sprzętu, jednorazowa wpłata finansowa, co miesięczne wpłaty, zapewnienie artykułów spożywczych itp.

W zamian za wsparcie oferujemy

• Udostępnienie miejsc reklamowych na obiekcie stadionu, strojach, portalach społecznościowych oraz stronie internetowej Klubu,
  • Szerzenie dobrego imienia firmy poprzez pokazywanie się z jej logiem, produktami,
  • Wszelkiego rodzaju reklamowanie marki wcześniej ustalone między stronami,
  • Lojalność oraz dbanie o renomę sponsora,
  • Darmowy wstęp na imprezy organizowane przez Klub Sportowy,
  • Możliwość korzystania z obiektów sportowych będących pod opieką stowarzyszenia.

Wierzymy, że sponsoring z Państwa strony będzie służyć przede wszystkim promocji wizerunku Państwa Przedsiębiorstwa, a jego efekty będą trwałe i głębokie, natomiast Nam pomoże zrealizować zamierzone cele oraz rozwiać pasje sportowe wśród dzieci i młodzieży.

Klub Sportowy Podhalanin Biecz
Załawie 102