KS Podhalanin Biecz Gospodarze
LKS Łużna Goście

Biecz

LKS Łużna
Nieznany zawodnik Faul bramkarza w polu karnym

Bogumił Wąsacz Drugi trener
Michał Gancarz Trener
Stanisław Gomółka Kierownik drużyny

Autor:

gmichal88

Utworzono:

KS Podhalanin Biecz - LKS Voyager Łużna 5:0 (0:0) - seniorzy
Bramki: Haberek 63', Grajewski 65'(k), 76'(k), Kozioł 80', Setlak 85

Skład: D. Michalec - Kawa, G. Michalec, M. Gancarz, Kosiba - Haberek (Paszyński 88'), J. Michalec, Grajewski, P. Gancarz (Pyrek 75') - Rutana (Próchnicki 75'), Kozioł (Setlak 80') Ponadto: Śmigacz, Filipak

Chyba nawet najwięksi optymiści nie zakładali tak wysokiej wygranej Podhalanina w tą niedzielę. Do Biecza zawitała drużyna LKS Voyager Łużna piastująca pierwsze miejsce w tabeli. Zgodnie z przewidywaniami pierwsza połowa w wykonaniu obu drużyn była bardzo zachowawcza, dużo walki, mało sytuacji bramkowych. Worek z bramkami rozwiązał się w 63 minucie za sprawą celnej główki Macieja Haberka po wrzutce Grajewskiego z prawej strony boiska. Kolejne akcje przyniosły nam dwa rzuty karne. W obu przypadkach faulowany był Karol Kozioł. Pierwszy raz przez obrońcę gości, a 10 minut później przez bramkarza, który za przewinienie obejrzał czerwony kartonik i Łużna przez ostatnie 15 minut musiała radzić sobie w 10. Obie jedenastki pewnie na bramki zamienił Konrad Grajewski. W 80 minucie na 4-0 podwyższył Kozioł po podaniu Próchnickiego, pieczętując swój świetny występ w tym meczu. Ostatnie trafienie zanotował Mateusz Setlak, który zaledwie 5 minut po wejściu na boisko minął bramkarza oraz obrońcę gości i zapakował futbolówkę do pustej bramki. Wygrywamy 5:0 i równamy się punktami z Łużną mając lepszy bilans bezpośrednich meczów. W najbliższą sobotę poszukamy punktów na ciężkim terenie w Kobylance. Już dziś zapraszamy wszystkich kibiców na ten arcyważny mecz.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?