Młodziki 12 drużyną w Polsce na DM2019

KS PODHALANIN - POLSKA U-13 OGÓLNOPOLSKI FINAŁ FINAŁÓW DEICHMANN MINIMISTRZOSTWA 2019 STADION SANDECJI W NOWYM SĄCZU!!!

12 MIEJSCE W POLSCE - zajęli nasi zawodnicy Podhalanina w Ogólnopolskim Turnieju Deichmann w Nowym Sączu rozgrywanym na stadionie Sandecji w Nowym Sączu!!! Mierzyli się w grupie ze Szkocją(Warszawa),Grecją(Kraków),Ugandą(Jabłonka). Zajęli 3 miejsce w grupie i ostatecznie 12 w całych rozgrywkach! Wystąpiło 16 najlepszych drużyn z całej Polski, które musiały przejść eliminacje miejskie w poszczególnych miastach więc droga do wielkiego finału była długa i ciężka! Brawo dla naszych młodych piłkarzy. To ich pierwsze tak wielkie osiągnięcie w ogólnopolskim turnieju. Na pewno przeżyli niesamowitą przygodę, doświadczyli i zobaczyli coś nowego, co zaprocentuje w dalszej ich karierze!!! Gratulacje!!!