Liga okręgowa nie dla seniorów.

Bramki: 16' Kiełtyka, 36' Jakubowski, 58', 63' Kozioł, 65' Rutana T., 80' Haberek, 85' Rutana W., 89' Próchnicki

Skład: Michalec D. - Gancarz, Michalec J., Kawa (78' Dziki), Zając - Próchnicki, Grajewski, Jakubowski (60' Rutana W.), Kiełtyka (30' Haberek) - Dutka (60' Rutana T.), Kozioł (66' Bek)

W pięknym stylu seniorzy zakończyli przegrany sezon. Przegrany z powodu braku awansu za co przepraszamy wszystkich kibiców, którzy na Nas liczyli. Uwierzcie, my też źle się czujemy z tego powodu. Kilka słow o meczu. Strzelać zaczęli juniorzy: młodziutki Grzesiu Kiełtyka w 16 minucie i Paweł Jakubowski, który wszedł w drużynę seniorów "pełną gębą" w 36 minucie. Niestety ten pierwszy musiał opuścić boisko w 30' z powodu stłuczenia podudzia. Mamy nadzieję na szybki powrót do formy. W drugiej połowie strzelać zaczęła Wójtowa po rzucie karnym. Po tej akcji skończyły się żarty i inicjatywę przejęli gospodarze. 3:1 i 4:1 Kozioł. Później 5 minut po wejsciu na boisko Tomek Rutana. Kolejno strzelali Haberek piętą, 15 letni Wiktor Rutana i Próchnicki z rzutu wolnego! Chcemy zwrócić uwagę na fakt iż we wczorajszym spotkaniu wystąpiło 5 zawodników poniżej 20 roku życia i średnia wieku Naszej drużyny wyniosła 24,5 r. ż. Najstarszy zawodnik Podhalanina miał 33 lata. Bardzo cieszymy się z tego faktu i mamy nadzieję iż CI zawodnicy będą na stałe w Naszej ekipie.