Porażka pierwszej drużyny na inaugurację sezonu
Skład: Rutana W., Zajac, Filipak, Rutana T., Kosiba M., Kosiba K. (68' Pyrek), Gancarz, Grajewski (62' Guter), Kiełtyka G., Kiełtyka K. (56' Kozłowski), Kozioł.
Na ławce: Bochnia, Socha, Czech K.
Bardzo nieudany pierwszy mecz w wykonaniu Naszej pierwszej drużyny. Przegrywamy po słabym meczu z beniaminkiem. W pierwszej połowie mieliśmy swoje sytuacje po akcjach Kozioła oraz Kosiby lecz brakowało szczęścia i zimnej krwi. W drugiej części spotkania goście rzucają aut, pomocnik przedłuża głową, piłka odbija się w polu karnym i obok bramkarza dobija przeciwnik. Bramka bardzo pechowa. Mimo kilku prób Naszej ekipy udało Nam się oddać jeden strzał na bramkę i stworzyć jedną groźną sytuację. Grzesiek poszedł prawym skrzydłem, zszedł w pole karne i próbował uderzyć koło bramkarza. Piłka przeleciała koło słupka. Na kilkanaście minut przed końcem meczu musieliśmy sobie radzić w 10 po czerwonej kartce Naszego napastnika. Niestety notujemy 0 punktów przed własną publicznością co Nas również mocno zabolało. Zabrakło dużego zaangażowania, szczęścia i trochę więcej inteligencji piłkarskiej za co przepraszamy Naszych kibiców. Już za tydzień w niedzielę gramy w Zagórzanach i będziemy chcieli się zrehabilitować. Zapraszamy wszystkich!!!