Weekendowe turnieje orlików.

W ten weekend dwie drużyny orlików rozegrały w sumie 8 meczy turniejowych. W sobotę 22 grudnia gościliśmy na Profbud Arena Cup w Krośnie. Boisko ze sztuczną trawą pod balonem mają świetne. Szkoda, że u Nas takich obiektów nie ma. Wystąpiło łącznie 10 ekip. Nasi podopieczni ostatecznie zajęli 6 miejsce. Rywalizowaliśmy z takimi drużynami: Beniaminek Soccer Schools, Górnik Jaworzno, Puszcza Niepołomice, Salos Rzeszów, Krościenko Wyżne, Koniczynka Krosno UKS 6 Jasło oraz Orzełki Brzozów. Mecz rozgrywane były pod balonem na szcznej trawie. Warunki do gry znakomite. Najcenniejsze co zdobyli Nasi młodzi piłkarze to nowe doświadczenia! Dzień później druga drużyna uczestniczyła w turnieju charytatywnym w Gorlicach. Tutaj miejsca już były drugorzędną sprawą. Liczyła się gra i rywalizacja.