Zwycięstwo orlików w turnieju PPN Gorlice

Świetny występ zanotowała dzisiaj Nasza drużyna orlików w halowych Mistrzostwach Piłki Nożnej PPN Gorlice. Drużyna Podhalanina wygrała wszystkie spotkania i zajęła 1 miejsce. W grupie zmierzyliśmy się z: LKS Szymbark 2:0 (Knybel, Huk), BAP Ropa II 3:1 (Knybel x2, Pabisz), GKS Glinik Gorlice I 3:0 (Knybel, Kawa x2), LKS Łużna 1:0 (Huk). W finale trafiliśmy na GKS Glinik Gorlice II. Po asyscie Knybla Patryk Huk strzela zwycięskiego gola.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Oliwier Potykanowicz. Bronił on w 3 meczach ale spisywał się bardzo dobrze. Super chłopaki jesteśmy z Was dumni!

Nasza drużyna będzie reprezentowała powiat gorlicki na dalszym etapie rozgrywek w Nowym Sączu.

Skład: Potykanowicz O., Huk P., Knybel S., Szostak S., Kawa P., Brudzisz H., Pabisz J.