Wybrano nowe władze Klubu na lata 2019 - 2023
Wczoraj wieczorem w remizie OSP Biecz miało miejsce zebranie sprawozdzawczo wyborcze KS Podhalanin Biecz. Pojawili się na nim zawodnicy, władze Klubu, sympatycy oraz Pan Burmistrz Mirosław Wędrychowczi oraz Pan Przewodniczący Grzegorz Nosal. Zebranie miało na celu m. in. wybór nowy władz na następną 4 letnią kadencję.
Przedstawione zostały sprawozdanie merytoryczne za lata 2015 - 2018 oraz sprawozdanie finansowe za rok 2018. Również swoje sprawozdanie przedstawiła Pani Jadwiga Stróżyk jako przewodnicząca komisji rewizyjnej.
Następnie wystąpili zaproszeni goście. Zostały wręczone drobne podziękowania osobom szczególnie zaangażowanym w działalność Naszego stwarzyszenia. W końcu nastąpiło wybranie nowych władz, które przedstawiają się następująco:
Prezes - P. Robert Stępkowicz
V-ce prezes - P. Michał Gancarz
Skarbnik - P. Konrad Grajewski
Sekretarz - P. Bartosz Michalec
V-ce prezes ds. młodzieży - P. Mateusz Potykanowicz
Członkowie - Panowie Grzegorz Kawa, Jacek Michalec, Andrzej Brudzisz, Tomasz Haberek
Kier. sekcji p.n. - P. Bogumił Wąsacz
Kierownik drużyny - P. Stanisław Gomółka
Komisja rewizyjna:
Przewodnicząca - P. Jadwiga Stróżyk
Członkowie - P. Mariola Potykanowicz, Jan Grygowicz
Kolejno wysłuchane i przyjęte zostały wnioski z sali oraz doszło do dyskusji.
Nowy Zarząd zobowiązuje się do utrzymania dotychczasowych sekcji oraz zamierza w miarę możliwości finansowych oraz organizacyjnych nadal aktywnie rozwijać sport w gminie Biecz.
Dziękujemy wszystkim za przybycie. Panu Burmistrzowi Mirosławowi Wędrychowiczowi oraz Panu Przewodniczącemu Grzegorzowi Nosalowi serdecznie dziękujemy za całą pomoc okazaną Naszemu Klubowi oraz liczym na dalszą owocną współpracę w nadchodzących latach!