Zwycięstwo orlików i 3 miejsce młodzików w turnieju!

Rozpoczęły się zmagania w IV halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miasta. W sobotę 2 lutego zmagało się ze sobą 8 drużyn w katgorii wiekowek 2006 i młodsi. Emocje były niesamowite. Na szczęście obyło się bez kontuzji. Gościliśmy po raz pierwszy drużynę KS Grunwald Budziwój. Prócz nich w zawodach brały udział ekipy: 2 drużyny KS Podhalanin Biecz, LKS Łużna, LKS Racławice, LKS Kobylanka, UKS 6 Jasło oraz UKS Tempo Nienaszów.
Cały turniej wygrała ekipa LKS Łużna pokonując w finale UKS Tempo Nienaszów 1:0. Pierwszy skład KS Podhalanin Biecz walczył z UKS 6 Jasło o 3 miejsce. W regulaminowym czasie był remis 0:0. W rzutach karnych lepsi okazali się gospodarze 2:0.
Najlepszym bramkarzem został Miłosz Dziki (KS Podhalanin Biecz),a najlepszym zawodnikiem turnieju Przemek Kukla (LKS Łużna)
Gratulujemy wszystkim walki i wyników.

W niedzielę 3 lutego swoje mecze rozgrywały ekipoy z rocznika 2008 i młodsi. Podhalanin jako gospodarz turnieju wystawił aż 3 drużyny. Prócz tego grałi również: UKS 6 Jasło, LKS Racławice, Kolejarz Stróże, Bardomed Gorlice oraz GKS Glinik Gorlice. Wszystkie dzieci bawiły się świetnie. Rywalizacja stała na bardzo wyrównanym poziomie. W finale spotkały się drużyny Podhalanin II i Kolejarza Stróże. Wcześniej obie ekipy zremisowały ze sobą w fazie grupowej. Tym razem górą była drużyna z Biecza wygrywając 3:1 po dwóch bramkach Knybla i jednej Pabisza. Trzecie miejsce zajęła drużyna UKS 6 Jasło, a tuż za podium Bardomed Gorlice.
Najlepszym bramkarzem został zawodnik UKS 6 Jasło, a MVP turnieju Szymon Knybel z Biecza.
We wszystkich drużynach Biecza zagrało 26 dzieci.