10 zwycięstwo seniorów Podhalanina w tym sezonie!
V liga, grupa: małopolska (wschód) - 13 kolejka
GKS Drwinia 0:3 KS Podhalanin Biecz
Bramki: 22' Wójcik, 70' Kozioł, 90+3' Taiguer
Żółte Kartki: 85' Taiguer, 87' Kaleta
Sędziowała: Sylwia Biernat

10 zwycięstwo w sezonie odnieśli seniorzy Podhalanina. Sobotnie spotkanie w Drwini zakończyło się wynikiem 3:0 na naszą korzyść. Bramki w tym meczu dla naszej drużyny zdobyli Igor Wójcik, Karol Kozioł oraz Adrian Taiguer. Gratulujemy naszej drużynie świetnej postawy!

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały już tylko dwa spotkania. W najbliższą sobotę 4 listopada o godz. 14:00 na własnym boisku podejmiemy drużynę Orkan Szczyrzyc. Będzie to także ostatni w tym roku mecz seniorów Podhalanina przed własną publicznością. Zapraszamy zatem wszystkich kibiców do udziału w tym wydarzeniu i wsparcia naszego zespołu.

Skład: Libera – Fryś, Zięba, Zając, Malisz – Ślęzak (80’ Czech), Tyrka (75’ G. Kiełtyka), Wójcik (60’ Taiguer), Kaleta, Garstka (60’ Kaleta) – Gimenez Cruz (80’ K. Kiełtyka), Kozioł

Ponadto: W. Rutana, Guter