3 MIEJSCE W II LIDZE JUNIORÓW !!!!!!!!! KS BIECZ 5:0 LKS WÓJTOWA

Nasi zawodnicy pewnie wygrali swoje ostatnie spotkanie w tym sezonie II ligi juniorów starszych. Mecz trwał tylko 45 minut, gdyż przeciwnicy nie wyszli na drugą połowę meczu. Bohaterem dzisiejszego spotkania stał się Mateusz Setlak, który strzelił aż 4 bramki i zaliczył klasycznego hattricka w 12 minut.

Z pierwszej bramki cieszyliśmy się już w 3 minucie spotkania, gdy zamieszanie pod bramką wykorzystał nasz najskuteczniejszy zawodnik, Kamil Pacyna. 7 minut później Mateusz Setlak celnym strzałem pokonał bramkarza. Na jego następną bramkę czekaliśmy 10 minut. Nasz napastnik ośmieszył rywala zakładając mu "siatkę" i posłał piłkę do siatki po długim rogu. Dwie minuty później Mateusz jeszcze raz pokazał swoją wspaniałą dyspozycję uderzając z 16 metrów po długim roku zaraz pod poprzeczkę, Wspaniała bramka! Kilka minut przed końcem również ten sam zawodnik przypieczętował wygraną czwartą bramką.

Nasi juniorzy wygrywając ten mecz zapewnili sobie 3 miejsce w lidze!!! Czekaliśmy na wynik z Uścia, które przegrało 2:1 z Brunarami i dzięki temu możemy się szczycić podium w rozgrywkach!!!

Gratulacje i wielkie podziękowania dla naszych chłopaków.