Drugi weekend zmagań na turnieju Deichmann Minimistrzostwa 2017

W sobotę 13 maja trzy drużyny Podhalanina rozgrywały kolejne spotkania w Nowym Sączu. Były to drużyny U-9 Ghana, U-11 Ekwador i Szwajcaria. Wszyscy bieccy piłkarze zaprezentowali bardzo dobry poziom i przede wszystkim świetnie się bawili! Na szczęście obyło się bez deszczu. Jak na razie drużyna Podhalanina reprezentująca Szwajcarię nie poniosła jeszcze porażki i z kompletem punktów i 45 bramkami strzelonymi po 7 meczach prowadzi w swojej grupie. Pozostałe drużyny również zanotowały dobre występy.

Oto wyniki:

U-9 Ghana

Ghana 2:2 Ekwador (Patryk Huk x2)

Ghana 0:1 Szwajcaria

Ghana 3:1 Honduras (Oliwier Potykanowicz, Jakub Pabisz x2)

U-11 Ekwador i Szwajcaria

Szwajcaria 9:0 Japonia (Adrian Mentel x2, Jakub Rutana x2, Kacper Pijanowski x2, Dominik Kaleta x2, Patryk Pabisz)

Szwajcaria 2:0 Brazylia (Pabisz P. x2)

Szwajcaria 6:2 Irlandia (Kaleta x2, Pabisz x2, Mentel, Rutana)

Szwajcaria 5:0 Bośnia i Hercegowina (Pabisz x2, Rutana x2, Mentel)

Ekwador 0:4 Ghana

Ekwador 3:1 Gibraltar (br. samobójcza, Antek Krygowski, Kacper Janas)

Ekwador 0:5 Bahamy

We wszystkich meczach wzięło udział 30 dzieci. Gratulujemy chłopakom i życzymy dalszych sukcesów!