Drużyna orlików zakończyła obóz w Bieczu

Od 2 do 6 lipca zoorganizowaliśmy obóz dla drużyny Orlików (rocznik 2008 - 2009) w Bieczu. 22 piłkarzy uczestniczyło w:

• 11 jednostkach treningowych,
  • sparingu z Młodzikami,
  • zajęciach fitness,
  • zajęciach terenowych,
  • treningu mentalnym,
  • treningu współpracy w grupie,
  • wideoanalizie gry,
  • zajęciach zdrowego odżywiania,
  • wspólnym ognisku.

Codziennie zajęcia trwały kilka godzin. Chłopaki nabierali sił jedząc syte i pyszne obiady w Bistro Barze na BP. Zajęcia opierały się na poprawie wszystkich zdolności motorycznych, technicznych oraz nauce taktyki zespołowej i indywidualnej. Treningi prowadzili trenerzy Michał Gancarz oraz Bartosz Michalec. Czasem trzeba było pogonić chłopaków, ale sami dibrze wiedzieli, iż wyjdzie im to na dobre. Każdy z chłopaków dostał pamiątkową koszulkę oraz bidon. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Tydzień minął błyskawicznie. Na koniec nagrodziliśmy wszystkich dyplomami. Konkurs stzrelecki wygrał Miłosz Haberek. Tuż za nim uplasowali się Bartek Ludwin oraz Krzysiek MIazga.

Trenerzy wyróżnili po dwóch chłopaków ze swoich grup za zaangażowanie oraz postawę na obozie. I tak w grupie trenera Michała Gancarza byli to:

Patryk Huk oraz Szymon Knybel

W grupie trenera Bartka Michalca:

Bartek Ludwin oraz Fabian Mika.

Serdecznie dziękujemy wszystkim chłopakom za całą siłę włożoną w zajęcia, rodzicom za wspieranie swoich pociech, trenerom za poświęcony czas, Pani Ewelinie za zajęcia fitness oraz wszystkim, którzy pomagali w trakcie obozu!