Gramy charytatywnie dla rodziny Walągów!
Kochani!
Nasze stowarzyszenie wspólnie z Fundacją Mediaexpert "Włącz się" organizuje TURNIEJ CHARYTATYWNY dla rodziny Walągów. Dla Kuby i Maćka organizowaliśmy podobne wydarzenie latem. Oczywiście środki są stale potrzebne na ich rehabilitację. Dodatkowo u ich taty czyli Grześka zdiagnozowano SLA- Stwardnienie boczne zanikowe. Ta okrutna choroba ma swe podłoże neurologiczne i powstaje w wyniku mniej lub bardziej rozległego uszkodzenia obwodowego i ośrodkowego neuronu ruchowego. Choroba ta jest podstępna, zwiększa deficyty ruchowe, powodując stopniową utratę możliwości wykonywania podstawowych i precyzyjnych czynności.
CHCEMY POMÓC CAŁEJ RODZINIE !!!
Koszt rocznej terapii tylko Grześka, która jest nadzieją na zahamowanie choroby, jej spowolnienie to kwota ok. 40 000zł, a potrzebna jest również wszechstronna rehabilitacja m.in.: masaże, akupunktura, akupresura… W obecnej sytuacji konieczny będzie zakup specjalistycznego samochodu z podjazdem, a także podnośnika kąpielowego do wanny.
 27 lutego (niedziela) 2022 roku
 Rocznik 2010 i młodsi  godz.: 09:00
 Rocznik 2012 i młodsi  godz.: 13:00
 Miejsce: hala PZPO Biecz, Kazimierza Wielkiego 11
 Wpisowe: 250zł od drużyny (całość będzie przekazana do puszki)
Nagrody:
-Medale dla każdego
-Puchary dla każdej drużyny
-Upominek dla każdej drużyny
-Wyróżnienia dla graczy
Maksymalnie po 6 drużyn w każdym roczniku.
Zapraszamy wszystkich do przybycia na halę oraz wsparcia. Puszka ze zbiórką będzie dostępna cały czas. Jeśli ktoś nie może być to zachęcamy również do pomocy przez zrzutkę: https://zrzutka.pl/anu2g4
 500 411 993  podhalaninbiecz@gmail.com