II turniej Halowy o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej za nami!

W dniach 30, 31 stycznia oraz 1 luty Zarząd KS Podhalanina Biecz zorganizował w hali w Bieczu II turniej Halowy o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. Wzięło w nim udział 7 drużyn KS Podhalanina Biecz oraz 23 inne drużyny z okolic i nie tylko. Pierwszy raz mieliśmy zaszczyt gościć takie drużyny jak MKS Tarnovia czy Akademia Kolejarz. Zapraszamy do relacji poniżej.

O 8:00 w poniedziałek 30 stycznia zabrzmiał pierwszy gwizdek II turnieju Halowego o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. W zawodach wzięło udział prawie 90 dzieci podzielonych na 10 drużyn: trzy drużyny KS Podhalanin Biecz, dwie GKS Glinik Gorlice, LKS Łużna, AP Bardomed, AP Kolejarz, Beskidzka AP oraz dziewczynki z UKS Staszkówka - Jelna.
Główną myślą przewodnią dzisiajeszych rozgrywek była świetna zabawa dlatego też nie zapisywano zdobyczy punktowych ani miejsc w tabeli. Każda drużyna grała po to aby się bawić. Każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal, a każda drużyna dyplom oraz piłkę treningową.
Już jutro o miejsca powalczą chłopcy z rocznika 2006 i młodsi.

Dzisiaj w Naszej kadrze zagrali: Huk Patryk, Potykanowicz Oliwier, Przepióra Nikodem, Pabisz Jakub, Ludwin Bartosz, Kamiński Krystian, Jodłoś Jakub, Jodłowski Wiktor, Faber Karol, Bajorek Alan, Trybek Miron, Miazga Krzysztof, Kmiotek Eryk, Wędrychowicz Maciej, Kamyk Borys, Staroń Oliver, Mosoń Norbert, Trybek Mateusz, Nosal Bartłomiej, Pyznar Patryk, Grzyb Dominik, Śliwiński Jakub, Czech Mateusz, Kosiba Michał oraz Brudzisz Hubert.

Dzień później rywalizowali piłkarze i piłkarki rocznika 2006 i młodsi. W zawodach jak dzień poprzednio wzięło udział 10 drużyn: dwie KS Podhalanin Biecz, GKS Glinik Gorlice, Bardomed AP, LKS Łużna, Beskidzka AP, Animator Gorlice, LKS Racławice oraz UKS Staszkówka. Drużyna KS Podhalanin Biecz II wyszła z grupy i zmierzyła się w meczu o 3 miejsce z AP Bardomed. Po bardzo dobrym meczu jednak polegli 2:0 i zajęli 4 lokatę w turnieju. Pierwsza drużyna Podhalanina niestety nie wyszła z grupy.
Zwycięzcą została drużyna Beskidzkiej AP pokonując w rzutach karnych LKS Łużna.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Mateusz Radzik (Beskidzka AP).

Najlepszym bramkarzem turnieju został PAWEŁ PŁAZIŃSKI (KS Podhalanin Biecz II).

Wyniki Naszych drużyn:
Bardomed AP 1:0 KS Podhalanin Biecz I
KS Podhalanin Biecz II 1:1 LKS Racławice (br. samobójcza)
Animator Gorlice 1:1 KS Podhalanin Biecz II (Paweł Stępkowicz)
KS Podhalanin Biecz I 0:2 LKS Łużna
Beskidzka AP 1:1 KS Podhalanin Biecz II (Wiktor Kosiba)
AP Kolejarz 4:0 KS Podhalanin Biecz I
KS Podhalanin Biecz II 2:0 UKS Staszkówka (Antek Krygowski, Kacper Czech)
GKS Glinik Gorlice 1:2 KS Podhalanin Biecz I (Patryk Pabisz x2)
Mecz o 3 miejsce: AP Bardomed 2:0 KS Podhalanin Biecz II

W środę 1 lutego zakończyliśmy II turniej Halowy o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej. Jak w pozostałe dni tak i dzisiaj rywalizowało ze sobą 10 drużyn: 2 ekipy KS Podhalanin Biecz, AP Kolejarz, Beskidzka AP, LKS Kobylanka, LKS Łużna, Animator Gorlice, LKS Ogień Sękowa, MKS Tarnovia oraz LS Racławice. Wszyscy zawodnicy pokazali wysoki poziom oraz duże zaangażowanie. Obie Nasze drużyny zdobyły po 6 punktów w grupie lecz o 3 miejsce zagrał KS Podhalanin Biecz I. Drugiej drużynie zabrakło punktu do zdobycia 3 miejsca w grupie. Po bardzo emocjonującym meczu o 3 pozycję był remis 0:0. Dopiero seria rzutów karnych przechyliła zwycięstwo na stronę Beskidzkiej Akademii Piłkarskiej. Ostatecznie Nasze drużyny zajęły kolejno IV i V lokaty.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Sady Szymon (MKS Tarnovia).

Najlepszym bramkarzem turnieju został DOMINIK BUBNIAK (KS Podhalanin Biecz I).

Wyniki Naszych drużyn:

Animator Gorlice 1:0 KS Podhalanin Biecz I

KS Podhalanin Biecz II 2:0 LKS Kobylanka (Kamil Majewski, Miłosz Potykanowicz)

KS Podhalanin Biecz I 2:0 LKS Ogień Sękowa (Sebastian Przepióra, Mateusz Pabisz)

AP Kolejarz 3:1 KS Podhalanin Biecz II (Pabisz P.)

KS Podhalanin Biecz I 5:1 LKS Racławice (Krzysiek Kiełtyka x2, Kamil Wlazło, Przepióra S. x2)

KS Podhalanin Biecz II2:0 LKS Łużna (Pabisz P., Potykanowicz M.)

KS Podhalanin Biecz I 0:5 MKS Tarnovia

Mecz o 3 miejsce: Beskidzka AP 0:0 (3:1 k.) KS Podhalanin Biecz I

Reszta wyników wraz z tabelami w zdjęciach.

Gratulujemy wszystkim dzieciom rywalizacji, wyników oraz życzymy jak najwięcej sukcesów. Zarząd Klubu pragnie serdecznie podziękować Panu Burmistrzowi Mirosławowi Wędrychowiczowi, Panu Przewodniczącemu Rady Miejskiej w Bieczu Grzegorzowi Nosalowi, piekarni Kasia, firmie Biofactory S.A., firmie Wysowianka S.A., Panu Radnemu Kazimierzowi Lianie, Panu Jankowi Grygowiczowi oraz wszystkim sędziom ZA POMOC w organizacji tak sporego przedsięwzięcia. Dziękujemy również członkom Zarządu i Klubu, którzy wstali wcześnie rano i pomogli Nam w sprawieniu radości dzieciom.