Seniorzy rozpoczynają rozgywki A klasy PPN Gorlice

Już jutro o 13:30 Nasza ekipa seniorów rozpocznie zmagania w gorlickiej A klasie, która poszerzona została i drużyny ze zlikwidowanej B klasy: LKS Racławice (awans), LKS Szymbark, LKS Victoria Śnietnica oraz LKS Uście Gorlickie II (przystąpiło do rozgrywek).
Na początek zmierzymy się na wyjeździe ze Śnietnicą. Ostatnie dwa pojedynki z ta drużyna (sezon 2016/2017) zakończyły się remisami 1:1 w Bieczu i 0:0 na wyjeździe.
Oto kadra na najblizszy sezon:
Bramkarze:
1. Wiktor Rutana (junior)
Obrońcy:
2. Adam Filipak
3. Mateusz Kosiba (powrót po kontuzji)
4. Grzegorz Michalec (kontuzja kolana)
5. Jacek Michalec
6. Grzegorz Kawa
7. Krystian Kosiba (junior)
Obrońcy/pomocnicy:
8. Michał Gancarz
9. Paweł Jakubowski
10. Bartłomiej Zając
Pomocnicy:
11. Konrad Grajewski
12. Kamil Próchnicki
13. Tomasz Rutana (powrót zza granicy)
14. Maciek Haberek
15. Kamil Smaś (wolny zawodnik)
16. Grzegorz Kiełtyka (junior - powrót po kontuzji)
17. Jakub Paszyński (z drużyny juniorów)
18. Kordian Dziki (z drużyny juniorów)
Napastnicy:
19. Marcin Dutka
20. Karol Kozioł
21. Grzegorz Bek
22. Dawid Michalec
23. Mateusz Setlak (powrót po kontuzji)

Kadra szkoleniowa:
Trenerzy: Michał Gancarz i Robert Czech.
Kierownicy drużyny: Bogumił Wąsacz i Stanisław Gomółka.
Nie wznowili treningów z różnych powodów: Bartek Bochnia, Rafał Pierz, Mateusz Stróżyk, Mateusz Hałgas i Paweł Gancarz (pobyt za granicą, możliwe występy).

Z ciężką kontuzja boryka się Michalec G. czego efektem było brutalne wejście zawodnika Staszkówki na początku drugiej rundy tamtego sezonu. Kilku innych zawodników również zmaga się z już lekkimi kontuzjami.

Możemy obiecać iż w najbliższym sezonie Nasi zawodnicy będą walczyli o zwycięstwo w każdym spotkaniu. Prosimy również o Wasze wsparcie drodzy kibice!!!
Już niedługo będzie możliwość zakupu koszulek klubowych. Prosimy śledzić profil.