Memoriał im Ryszarda Szeteli
W niedzielne popołudnie na Naszym obiekcie odbył się Memoriał im Ryszarda Szeteli, wieloletniego prezesa Banku Spółdzielczego w Bieczu, który zmarł w tym roku.
Turniej, przy którym pomogliśmy w organizacji rozgrywali chłopcy oraz dziewczynki ur w 2012 roku. Mimo kapryśne aury udało się rozegrać wszystkie mecze. Brawa dla zawodników za walkę, wytrwałość oraz pokaz swoich umiejętności.
Zwycięzcą okazała się drużyna:
1 Aserekteam
2 GKS Glinik Gorlice
3 JKS Czarni 1910 Jasło
4 KS Podhalanin Biecz A
4 GKS Zarzecze-Dębowiec
4 Osiedlowy Klub Sportowy "Sobniów" Jasło
4 KS Podhalanin Biecz B
4 Lks Łużna
Wszyscy otrzymali medale, oraz upominki od Banku Spółdzielczego w Bieczu. Każda drużyna dostała również pamiątkowy puchar.
Nikt nie odszedł z pustym brzuchem, gdyż poczęstunkiem była pizza
Ponadto w przerwie między meczami zorganizowano loterię, w której wśród kibiców rozlosowano ok 40 nagród!
Dziękujemy Bankowi Spółdzielczemu w Bieczu za to wydarzenie. Wszystkim, którzy pomagali i przyczynili się do tego turnieju również WIELKIE DZIĘKI!