Młodziki na Respect Cup 2019!

Piątek pełen wrażeń. Rano drużyna Naszych młodzików rozpoczęła zmagania w Respekt Cup. Dwa remisy z Sandecja i Limnovią po dobrej grze oraz dwa słabsze mecze i porażki z Kadrą ŚZPN oraz Mińskiem Mazowieckim. Możemy być bardzo zadowoleni z chłopaków. Jutro dalsza część rywalizacji. Wieczorem reszta młodzików odbyła pierwszy trening przy sztucznym świetle na stadionie. Było świetnie. Nowe doświadczenia. W tym samym czasie żaki i skrzaty dawały z siebie wszystko na dużej hali. Dzień piłki jednym słowem!!!

Sobota i rozgrywki Respect Cup. Niestety pechowe, gdyż notujemy 4 porażki z o wiele lepszymi drużynami. Na pewno wyciągniemy wnioski z tych spotkań i następnym razem będzie lepiej.

Niedziela i ostatni dzień zmagań w Respect Cup 2019. Dzień o wiele lepszy. Dwa zwycięstwa, remis i porażka dają Nam 2 miejsce w grupie srebrnej. Gra całkowicie odmienna od wczorajszej oczywiście na plus. Była walka, zaangażowanie oraz pomysł na grę! Podsumowując chłopaki w ciągu 3 dni rozegrali 12 spotkań czyli ponad 4,5h gry! W turnieju brało udział w sumie 18 drużyn. Nowe doświadczenia wyniesione z tych gier są bezcenne.
Dzisiaj młodzi zawodnicy z Biecza pokonali 2:1 Pogoń Miechów, 1:0 w ostatniej sekundzie - Sandecję, zremisowali z Wisłą Czarny Dunajec i ulegli 2:1 Limanovi Limanowa. Dzień uważamy za udany, a cały turniej pokazał Nasze słabości oraz siłę. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie!