Młodziki Podhalanina z wygraną w powiecie!

W piątek 14 lipca na stadionie w Kobylance odbył się Turniej Piłki Nożnej "Wakacje z Piłką" na etapie powiatowym,celem było wyłonienie dwóch najlepszych drużyn do następnego etapu regionalnego. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, gdzie podzielone zostały na dwie grupy. Nasza drużyna Podhalanina podejmowała w grupie LKS Szymbark wygrywając 2:1, bramki: Pabisz Patryk x2, kolejnie z BAP Ropa wygrywając 3:0 bramki: Pabisz Patryk x2, Urzędowski Hubert, i z LKS Kryg wygrywając 4:1 bramki: Potykanowicz Miłosz x2, Pabisz Patryk, Przepióra Sebastian. Tym samym wygrywamy swoją grupę i w półfinale trafiamy na drużynę z Moszczenicy, która zajęła 2 miejsce w swojej grupie. Pewnie pokonujemy Moszczenicę strzelając im 2 bramki, 2:0, Pabisz Wiktor, Przepióra Sebastian. W finale Podhalanin podejmował drużynę z BAP Uście Gorlickie. Mecz był bardzo wyrównany, jedni i drudzy stwarzali sobie dużo akcji bramkowych ale główną rolę odgrywali bramkarze, którzy spisywali się w tym turnieju znakomicie. Wynikiem 0:0 zakończyło się spotkanie finałowe i dopiero rzuty karne rozstrzygnęły zwycięzce tego finału. Po długiej kolejce rzutów karnych wygrywamy 8:7 i zostajemy mistrzami powiatu!!! Nasz zawodnik Kiełtyka Krzysztof zostaje najlepszym piłkarzem tego turnieju,brawo!!! Podhalanin Biecz i BAP Uście Gorlickie będą reprezentowały powiat na zawodach regionalnych, które odbędą się na stadionie w Uściu Gorlickim w drugim tygodniu sierpnia. Ponadto zagrają tam mistrzowie z powiatu Limanowskiego, Nowotarskiego i Nowosądeckiego! Zapraszamy do kibicowania!
Nasi zawodnicy wystąpili w składzie:
Bubniak Dominik,Kiełtyka Krzysztof,Pabisz Wiktor,Pabisz Patryk,Pabisz Mateusz,Przepióra Sebastian,Urzędowski Hubert, Witowski Wiktor,Potykanowicz Miłosz,Cieśla Mateusz,Majewski Kamil,Tumidajewicz Filip,Kaleta Dominik,Filipak Filip.