Piłkarski dzień z Podhalaninem vol 2.0
Niedziela okazała się udanym dniem.
Piłkarski dzień z Podhalaninem był na 100% piłkarski! Rano rywalizowali między sobą zawodnicy z rocznika 2014. Każdy grał na MAKSA swoich możliwości.
Grali z Nami:
Beskidzka Akademia Piłkarska Grybów
Beskidzka Akademia Piłkarska Brunary
Aserekteam
GKS Glinik Gorlice
LKS Łużna "Skrzaty Żaki Orliki"
Partizán Bardejov
Grało się super i to było dzisiaj najważniejsze.
Popołudniu swoje mecze rozgrywały drużyny z roczników 2016! Niestety z powodu chorób część dzieci nie dojechało ale Ci co byli bawili się znakomicie!
Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal. Nikt nie wrócił z turnieju głodny po pizzy oraz MEGA solidnym bufecie zorganizowanym przez rodziców. Prócz tego każda ekipa dostała piłkę do treningów.
Piękny dzień.
Bardzo dziękujemy rodzicom za przygotowanie MEGA SUPER HIPER obfitego bufetu (na prawdę jeszcze takiego nie widzieliśmy nigdzie), wszystkim drużynom za obecność oraz każdemu, kto pomógł Nam przy organizacji wydarzenia!!! Brawo WY i MY
Dziękujemy firmie Kraksport, która była Naszym partnerem na tym wydarzeniu! Solidna firma!