Podsumowanie roku 2020.
Drodzy Państwo! Rok 2020 już za Nami. Jesteśmy w Nowiutkim 2021 roku. Miejmy nadzieję, że będzie lepszy. O wiele lepszy. Przedstawiamy krótkie podsumowanie tego co udało Nam się jako Klub zrobić przez te długie 12 miesięcy.
SPORTOWO
- Testy młodego bramkarza Wiktora Rutany w MKS Sandecja Nowy Sącz,
- Awans drużyny seniorów do ligi "O" po pierwszej rundzie,
- Rozpoczęcie treningów bramkarskich z młodymi zawodnikami,
- Utworzenie grupy żaków (roczniki 2012-13),
- Przyjęcie trenera Tomka Gutra do prowadzenia grupy żaków,
- Wypożyczenie Kamila Majewskiego do KS Karpaty Krosno,
- Utworzenie grupy skrzatów (roczniki 2014-15),
- I miejsce trampkarzy w rundzie jesiennej III ligi trampkarzy PPN Gorlice,
- Testy Kacpra Czecha w Wiśle Kraków,
- Przeprowadzenie 4 mini turniejów jesienią 2020 dla roczników 2008-2013.
INFRASTRUKTURA
- Renowacja płyty głównej przez zawodników i członków Klubu przy pomocy torfu,
- Przejęcie opieki nad stadionem w Grudnej Kępskiej i doprowadzenie do użyteczności treningowej oraz wstępne przygotowanie dojazdu,
- Pozyskanie traktorka do koszenia od Gminy,
- Montaż ogrodzenia oddzielającego trybuny od kibiców,
- Przygotowanie podbudowy pod nowe budki dla zawodników i przeniesienie starych,
- Wymiana uszkodzonych i pomalowanie ławek dla kibiców.
Oczywiście nie udało by Nam się tego zrobić gdyby nie wsparcie Gminy, firm oraz osób prywatnych. Dlatego OGROMNIE Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY: Panu Burmistrzowi Mirosławowi Wędrychowiczowi, Panu Przewodniczącemu Grzegorzowi Nosalowi, firmom Stelmach Sp. Z O.O. - Betoniarnia Cieniawa, Żel-Bet, Bank Spółdzielczy Biecz, Biofactory Biecz, Dom Handlowy Centrum S.C. Tomasz i Marcin Basista, Panu Jarosławowi Zabawie, wszystkim zawodnikom za grę oraz pomoc w wolne dni, Zarządowi za chęci do działania, WSZYSTKIM RODZICOM za zaufanie oraz wszystkim sympatykom Naszego Klubu. Jeśli kogoś pominęliśmy to przepraszamy bardzo. Bardzo chcemy aby współpraca z WAMI WSZYSTKIMI trwała jak najdłużej.
Pragniemy również podziękować WSZYSTKIM tym, którzy zdecydowali się przekazać Nam 1% swojego podatku i bardzo liczymy na to iż w tym roku również zdecydujecie się na ten krok. DZIĘKUJEMY!
Obiecujemy iż będziemy pracować nadal nad rozwojem Naszej działalności sportowej!