Podsumowanie sezonu 2021/22 pierwszej drużyny
Nasza pierwsza drużyna zakończyła te wymagające rozgrywki na 10 miejscu w tabeli. W tabeli bardzo ciasno, oj bardzo. Wszystkie ekipy z powiatu gorlickiego (prócz Łużnej, która się wycofała) zakończyły obok siebie z 3 punktową różnicą.
W tym sezonie zwyciężyliśmy 11 razy, remisujemy 8 razy8, a przegrywamy 11 spotkań.
Przełożyło się to na 41 punktów.
Strzeliliśmy 40 Straciliśmy przy tym 39 co jest 3 najniższym wynikiem spośród wszystkich drużyn.
Najwięcej minut na boisku zanotowali kolejno:
 2520 ZAJĄC Bartek
 2430 KIEŁTYKA Grzesiek
 2253 KOSIBA Mateusz
 2248 GUTER Tomasz
 2224 RUTANA Tomasz
 2062 KOZIOŁ Karol
Bramki strzelali:
 11 KOZIOŁ Karol
 6 KIEŁTYKA Grzesiek
 5 ZAJĄC Bartek i RUTANA Tomek
 2 KOZŁOWSKI K., SETLAK M., GANCARZ M. oraz KIEŁTYKA K.
 1 CZECH Kamil i KOSIBA Krystian
Asystowali najczęściej:
 6 KIEŁTYKA Grzesiek
 5 KOZIOŁ Karol i GANCARZ Michał
 4 PRÓCHNICKI Kamil
 2 KOZŁOWSKI K.,KOSIBA M., KOSIBA K. oraz RUTANA T.
 1 SETLAK Mateusz
Najmłodszym zawodnikiem, który zanotował chociaż minutę na boisku był:
KIEŁTYKA Krzysiek, który w momencie debiutu miał 17 lat.
Natomiast najstarszym zawodnikiem okazał się:
PIERZ Rafał, Nasz bramkarz, który wystąpił w 11 meczach w wieku 44 lat!  Wielki szacunek dla NIEGO!
W całym sezonie Nasz Klub reprezentowało 23 zawodników co się przekłada na średnią wieku 26,9 lat. W pierwszym składzie zawsze notowało występy co najmniej 3-4 młodzieżowców. W składzie znaleźli się:
BRAMKARZE: Rutana W., Pierz R., Socha J.
OBROŃCY: Zając B., Rutana T., Kosiba M., Kosiba K., Filipak A., Bochnia B. Michalec J., Druciak A.
POMOCNICY I NAPASTNICY: Próchnicki K., Kiełtyka G., Kiełtyka K., Gancarz M., Grajewski K., Guter T., Rząca P., Kozioł K., Pyrek P., Setlak M., Czech K., Kozłowski K.,
Dziękujemy WAM chłopaki za grę i za poświęcony przede wszystkim czas i siły! Zrobiliście to dla siebie nawzajem więc możecie być z siebie dumni! Dziękujemy również bardzo Naszemu trenerowi Mariuszowi Stawarzowi za poprowadzenie Nas w obu rundach. Dziękujemy całemu Zarządowi w tym Panu Prezesowi Bartkowi Michalcowi i wice prezesowi Mateuszowi Potykanowiczowi za wszelką okazaną pomoc!
WIELKIE DZIĘKI wszystkim firmom i osobom prywatnym, które Nas wspierają i na Nas liczą! Już niedługo kolejny sezon i kolejne emocje.
Bądźcie dalej z Nami.
Saint-Gobain Adfors Zakład Gal. Drzewnej Duda Biofactory Bank Spółdzielczy w Bieczu "Centrum" S.C. Dom Handlowy S. i T. Basista Agromart Bieczynek Spółdzielnia Socjalna