Seniorzy z historycznym awansem!

W sobotę meczem z LKS Zagórzany zakończyliśmy sezon 2022/2023 w nowosądecko-gorlickiej lidze okręgowej. Na własnym boisku nie zwykliśmy tracić punktów w tym sezonie i tak też było tym razem. Spotkanie kończy się naszym zwycięstwem 2:1 po bramkach Bartka Zająca oraz Darka Bałuta z rzutu karnego. Wielkie brawa dla drużyny oraz trenera. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż dzień ten był wyjątkowy. Podziękowania dla kibiców, którzy licznie zapełnili biecki stadion, a także przygotowali oprawę przedmeczową. Dziękujemy Zwariowani za zapewnienie atrakcji dla najmłodszych oraz piękne zdjęcia. Po meczu uhonorowaliśmy naszego kolegę Rafała Pierza, który przechodzi na piłkarską emeryturę. Dziękujemy Rafał za te wszystkie lata w których broniłeś bramki Podhalanina. Drużynę seniorów czeka teraz krótka przerwa między sezonowa.

W tym sezonie Nasza ekipa zwyciężała 25 razy, 4 razy zremisowała i odnotowała tylko jedną porażkę! Brawo. Strzeliliśmy aż 111 bramek przy straconych tylko 23. Daje to imponujący bilans +88 goli. Wszystkie 15 meczy na własnym boisku wygraliśmy co na pewno cieszyło kibiców. Brawo my!

Do zobaczenia niedługo!