Spring Cup 2021 rocznikiem 2007

W ten weekend drużyna Naszych trampkarzy młodszych (rocznik 2007-08) wzięła udział w mocno obstawionym turnieju Spring Cup w Jaśle. Wczoraj 4 spotkania, dzisiaj 3, w sumie 245 minut gry. Sporooooo. Mecze rozgrywały się na pełnowymiarowym boisku ze sztuczną trawą. Można wyciągnąć dużo wniosków z rozegranych zawodów. Są plusu i są również minusy, nad którymi będzie trzeba popracować przed startem ligi. Chłopaki (i jedna dziewczyna) włożyli dużo sił i serca w grę. Niewiele brakło, a zdobylibyśmy trochę więcej punktów. Notujemy zwycięstwo, remis oraz 5 porażek. Ostatecznie meldujemy się na 6 pozycji przed Iglopolem Dębica oraz Izolatorem Boguchwała. Oto wyniki:

KS Podhalanin Biecz 2:1 Iglopol Dębica (Czech K. x2)
DAP Dębica 4:0 KS Podhalanin Biecz
KS Podhalanin Biecz 0:0 Izolator Boguchwała
KS Podhalanin Biecz 0:5 AP Wiki Sanok
JKS Czarni 1910 Jasło 3:0 KS Podhalanin Biecz
Resovia Rzeszów 2:1 KS Podhalanin Biecz (Czech K)
Beniaminek Profbud Krosno 7:1 KS Podhalanin Biecz (Kamiński)
Komentarz trenera Gancarza: "Chłopaki bardzo poważnie podeszli do turnieju co było widać w zaangażowaniu. Z niektórymi drużynami udało się powalczyć, a z innymi musieliśmy się skupić na grze obronnej. Te zawody pokazały mi nad czym musimy popracować i do czego się przyłożyć. Mimo 5 przegranych jestem zadowolony z całej drużyny".
Drużyna w tym ustawieniu grała pierwszy raz i nie często przychodzi Nam się spotykać z tak dobrymi i uznanymi drużynami. Dziękujemy za turniej i grę!