Trzecie miejsce młodzików Podhalanina na turnieju w Kobylance

W dniu dzisiejszym młodziki KS Podhalanina Biecz rocznik 2003 i młodsi rozegrali powiatowy turniej finałowy Wakacje z piłką 2016. Zawody odbyły się w Kobylance i brało w nich udział 7 zwycięskich drużyn ze swoich gmin. Młodzi piłkarze Biecza zajęli 3 miejsce po bardzo zaciętych spotkaniach. Oto wyniki:

Faza grupowa:

KS Podhalanin Biecz 2:2 LKS Ogień Sękowa (Bramki: W. Rutana, P. Pabisz)

LKS Kobylanka 1:4 KS Podhalanin Biecz (Bramki: P. Krygowski, W. Rutana, L. Bochenek, M. Potykanowicz)

UKS Wilczyska 1:3 KS Podhalanin Biecz (Bramki: P. Krygowski, P. Pabisz, W. Pabisz)

Półfinały:
KS Podhalanin Biecz 0:4 Orlik Szalowa

Mecz o 3 miejsce:
KS Podhalanin Biecz 1:1 (2:1 karne) UKS Wilczyska (Bramka: P. Krygowski)

Tabela końcowa:
1. Orlik Szalowa
2. LKS Uście Gorlickie
3. KS Podhalanin Biecz
4. UKS Wilczyska
5. LKS Kobylanka
6. LKS Ogień Sękowa
7. LKS Moszczanka Moszczenica

W drużynie z Biecza zagrali: Dominik Bubniak, Wiktor Pabisz, Patryk Pabisz, Leon Bochenek, Krystian Kosiba, Adrian Druciak, Przemysław Krygowski, Wiktor Rutana, Miłosz Potykanowicz, Sebastian Przepióra oraz Maciej Wojakowicz.

Niestety tylko dwie drużyny wywalczyły awans do finału w Nowym Sączu: 1. Orlik Szalowa. 2. LKS Uście Gorlickie. Mimo to gratulujemy zawodnikom z Biecza!