Turniej małego pola o Puchar Burmistrza Biecza oraz Dzień Dziecka. 1 czerwca 2015 roku.

30 maja 2015 roku na naszym stadionie odbył się Turniej małego pola o Puchar Burmistrza Biecza Pana Mirosława Wędrychowicza. W rywalizacji brało udział 4 drużyny orlików: Reprezentacja Gorlic na VI Turniej Orlika, KS Biecz I, KS Biecz II oraz UKS Hermes Binarowa. Mecze rozgrywane były na 2 boiskach na głównej płycie boiska. Pogoda dopisała w to niedzielne południe. Chłopcy dzielnie walczyli o każdy punkcik. Rywalizację wygrała Reprezentacja Gorlic Wygrywając wszystkie swoje mecze.

Oto wyniki:

1. KS BIECZ II 1:3 REP. GORLIC
  2. KS BIECZ I 0:0 HERMES
  3. HERMES 1:4 REP. GORLIC
  4. KS BIECZ I 0:2 KS BIECZ II
  5. HERMES 0:2 KS BIECZ II
  6. REP. GORLIC 4:0 KS BIECZ I

Najlepszy zawodnik: Damian Śliwa (Rep. Gorlic)

Najlepszy obrońca: Adrian Druciak (KS Biecz)

Najlepszy bramkarz: Wojtek Wałęga (KS Biecz)

Najmłodszy uczestnik: Patryk Huk (KS Biecz)

Po turnieju rozpoczęły się atrakcje oraz przedstawienia z okazji Dnia Dziecka. Klub Sportowy Biecz organizował również w tym dniu zbiórkę śmieci. Trenerzy Michał Gancarz oraz Konrad Grajewski wraz z naszym Panem Radnym Maciejem Rybczykiem w ramach konkursu ekologicznego zmierzyli się na ilość pozbieranych śmieci. W inicjatywie brali udział najmłodsi zawodnicy Klubu tj. orliki oraz juniorzy. Ubieranych zostało w sumie kilkanaście worków śmieci. Zostały one oczywiście posegregowane. W ramach tego konkursu Klub otrzymał od Gminy Biecz nagrody w postaci: 16 kompletów strojów piłkarskich, 5 nowych piłek do piłki nożnej, rękawice bramkarskie oraz torbę na sprzęt. Zawodnicy pozbierali i posegregowali dużo śmieci i za to również cały zarząd Klubu im dziękuje.

Cały zarząd Klubu Sportowego Biecz w składzie: Robert Stępkowicz, Michał Gancarz, Konrad Grajewskim, Władysław Stróżyk oraz Bartosz Michalec chciałby bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom turnieju za walkę oraz piękną grę. Również ogromne słowa podziękowania kierujemy do Gminy Biecz, a w szczególności do Pana Burmistrza Mirosława Wędrychowicza, naszego przewodniczącego Rady Miejskiej oraz radnemu Maciejowi Rybczykowi za wszelką okazaną pomoc przy organizacji turnieju oraz imprezy o charakterze ekologicznym!

Wszystkich zainteresowanych informujemy iż to nie ostatnia inicjatywa Klubu w najbliższych miesiącach!