Turniej mikołajkowy rocznika 2007 w Gorlicach organizowany przez GKS Glinik Gorlice

Dzisiaj orliki z rocznika 2007 wzięli udział w Turnieju Mikołajkowym organizowanym przez GKS Glinik Gorlice. Świetna impreza, dużo zabawy i ZDROWA sportowa rywalizacja przyświecała wydarzeniu. Mecze były rozgrywane bez zapisywania wyników, miejsc czy klasyfikacji strzelców dzięki czemu chłopaki mogli się skupić wyłącznie na zabawie i czerpaniu przyjemności z gry.

W turnieju wzięło udział 5 drużyn:
GKS Glinik Gorlice I, GKS Glinik Gorlice II, GKS Glinik Gorlice II, Akademia Bardomed oraz KS Podhalanin Biecz.

W naszej drużynie zagrali:
Paweł Płaziński, Kamid Dąbrowski, Paweł Stępkowicz, Kacper Michalec, Kacper Janas, Wiktor Kosiba, Kacper Czech, Bartosz Ryba, Krzysztof Bochenek, Bartłomiej Nosal, Patryk Firlit, Jakub Żegleń oraz Wojciech Makowiec.
Bramki dla Naszego zespołu zdobyli: 3x Kacper Czech, Kacper Janas, Wiktor Kosiba oraz Paweł Stępkowicz.

Wszyscy zawodnicy grali mniej więcej po równo ok 40 min. każdy. Po wszystkich meczach młodzi piłkarze otrzymali medale, upominki mikołajkowe oraz ciepły posiłek. Świetny turniej. Oby takich więcej!