Turnieje w Lipinkach oraz w Gorlicach najmłodszych grup piłkarskich.

10 grudnia roczniki 2008 i 2009 Podhalanina rozegrały turniej w Lipinkach. Nasi młodzi zawodnicy rywalizowali z drużynami z Lipinek, Tarnowa, Gorlic, Stróż i Jasła. Chłopaki rozegrali kilka spotkań i świetnie się bawili. Biecz reprezentowali: Patryk Huk, Nikodem Przepióra, Miłosz Haberek, Jakub Pabisz, Bartosz Ludwin, Krystian Kamiński, Wiktor Jodłowski, Hubert Brudzisz, Dominik Grzyb, Mateusz Trybek, Oliwier Potykanowicz, Bartosz Żegleń, Karol Faber, Alan Bajorek, Miron Trybek, Krzysztof Miazga, Eryk Kmiotek, Maciej Wędrychowicz, Oliver Staroń, Ksawery Galant, Patryk Pyznar oraz Norbert Mosoń.
Gratulujemy chłopakom walki i emocji!

----

Tydzień później ta sama drużyna pojechała na Mikołajkowe granie do Gorlic. Turniej organizowany przez AP Bardomed Gorlice z okazji Mikołaja. Świetna zabawa, zdrowa rywalizacja oraz dużo emocji towarzyszyło zawodnikom. Każdy był zadowolony. Wyniki się nie liczyły. Liczyła się wyłącznie zabawa. Następnego dnia tj. 18 grudnia ten sam turniej rozegrały roczniki 2005 - 2006. Każde dziecko otrzymało upominkowe medale oraz poczęstunek.

Gratulujemy Naszym zawodnikom wspaniałej rywalizacji. Już na feriach turnieje w Bieczu.

Zapraszamy do galerii.