Tylko jeden krok do awansu!!!

W Sobotę 17 czerwca Trampkarze Podhalanina Biecz wygrali na wyjeździe z drużyną Zagórzan 4:0 w ostatniej kolejce III ligi Trampkarzy i tym samym pozostali liderem swojej grupy!

Na listę strzelców wpisali się: Pabisz Wiktor, Kotowicz Andrzej, Kotowicz Mateusz, Krygowski Przemysław.

Chłopcy w całym swoim sezonie grając 12 meczy odnieśli tylko jedną porażkę, zanotowali 11 zwycięstw. Zdobyli 33pkt, strzelając 61 bramek a tracąc tylko 11, bilans +50 !!!Wielkie brawa dla nich, za włożony trud i pracę na treningach oraz walkę do samego końca na boisku!!! Jeden krok dzieli ich od upragnionego, a zarazem historycznego awansu do wyższej ligi Trampkarzy. Muszą wygrać rywalizację w dwumeczu z drużyną Smerekowca, która w II grupie także zajęła I miejsce. Już zapraszamy wszystkich do kibicowania! Po meczu z Zagórzanami nasi zawodnicy mieli krótkie zakończenie przy własnym stadionie, gdzie został zorganizowany dla nich grill ufundowany przez Marcina Basistę Firma HITPOL w Bieczu! Dziękujemy bardzo.