VI turniej halowy w Bieczu - day #1
Zaczęliśmy! Dzisiaj ruszył VI turniej halowy o puchar Burmistrza oraz przewodniczącego Rady Miasta Biecz. Od rana grał rocznik 2008, a po nich PO RAZ PIERWSZY rocznik 2014. Po raz pierwszy organizowaliśmy turniej dla tych najmłodszych piłkarzy. Wyszło genialnie!
W roczniku 2008 graliśmy o miejsca. Rywalizacja była zacięta. Gospodarz czyli drużyna Podhalanina w ostatnim meczu musiała wygrać ze Stróżami i tak było aż do 5 sekund przed końcem spotkania kiedy stracił bramkę na remis 1:1 i ostatecznie jednym punktem musiał uznać wyższość przyjezdnych.
Oto wyniki Naszych meczy
KS Podhalanin Biecz 0:1 BAP Uście G.
KS Podhalanin Biecz 4:0 LKS Ogień Sękowa
KS Podhalanin Biecz 3:1 BAP Ropa
KS Podhalanin Biecz 3:0 LKS Wójtowa
KS Podhalanin Biecz 1:1 AP Kolejarz Stróże
Miejsca:
1. Kolejarz Stróże - 11pkt
2. KS Podhalanin Biecz - 10pkt
3. BAP Ropa - 7pkt
4. BAP Uście Gorlickie - 7pkt
5. LKS Wójtowa - 5pkt
6. LKS Ogień Sękowa - 1pkt
Nasz zawodnik Patryk Huk został jednym z 6 najlepszych zawodników turnieju strzelając 5 bramek i notując bardzo dobry występ. Brawo!
Natomiast to co się działo po turnieju starszaków było jeszcze lepsze. 3 boiska i rozbiegane wszędzie dzieciaki. Wesołe, uśmiechnięte i szczęśliwe! Coś wspaniałego. Tutaj nie był ważny wynik w żadnym stopniu. Nawet sędzia nie był potrzebny! Uśmiechy na ich twarzach mówią wszystko. Każdy z nich chciał "zbijać żółwika". Sami zobaczcie!