VII memoriał im. Maksymiliana Kumorkiewicza w Gorlicach z udziałem dwóch Naszych drużyn

W sobotę najmłodsi zawodnicy KS Podhalnina Biecz wzięli udział w VII memoriale Maksymiliana Kumorkiewicza organizowanym przez GKS Glinik Gorlice. Zawody miały na celu propagowanie piłki nożnej dzieci i młodzieży. Drużyny zostały podzielone na dwa roczniki: 2007 i młodsi oraz 2008 i młodsi. W każdej kategorii wiekowej brało udział po 5 drużyn: Barodmed Gorlice, GKS Podhalanin Biecz oraz GKS Glinik Gorlice. Zabawa była bardzo udana. Nie liczył się wynik ani miejsce dlatego nie było klasyfikacji. Każda drużyna była zwycięska!

W Naszych drużynach wystąpili:

Rocznik 2007 i młodsi: Paweł Płaziński, Paweł Stępkowicz, Kacper Janas, Bartosz Ryba, Wojciech Makowiec, Antoni Krygowski, Wiktor Kosiba, Kacper Czech, Jakub Żegleń, Krzysztof Bochenek oraz Antoni Stawiarski.

Rocznik 2008 i młodsi: Jakub Pabisz, Miłosz Haberek, Bartosz Ludwin, Krzysztof Miazga, Eryk Kmiotek, Miron Trybek, Alan Bajorek, Bartosz Żegleń, Patryk Huk oraz Karol Faber.

Dziękujemy dzieciakom za uczestnictwo oraz świetną zabawę!