KS Podhalanin Biecz 3:1 GKS Zawisza Rożnów
Bramki: Kozioł 35', 40', Kiełtyka 50'.

Skład: Rutana W., Kosiba M., Gancarz, Filipak, Kosiba K., Grajewski, Próchnicki (70' Setlak), Zając (70 Stróżyk), Kiełtyka (89' Dziki), Rutana T. (55' Dutka), Kozioł (85' Bek).
Na ławce: Mituś, Cieśla.

W sobotę na stadionie w Bieczu pojawiło się sporo kibiców by oglądać spotkanie seniorów w lidze okręgowej. Mecz na początku był wyrównany choć gospodarze stworzyli więcej sytuacji. Dopiero po 30 minucie spotkania zaczęło się dziać. Akcja lewą stroną Mateusza. Nawraca się z piłką i wrzuca w pole karne na dalszy słupek. W powietrze wyskakuje aż 3 zawodników ale futbolówkę uderza Kozioł. Piłka trafia do siatki po przeciwnej stronie bramki i mamy 1:0. Już pięć minut później Biecz ma rzut rożny. Dośrodkowuje Kiełtyka prosto na głowę Kozioła. Piłka odbija się od poprzeczki, linii i ląduje w siatce. Na początku drugiej połowy stwarzamy groźne sytuacje. Już 5 minut po rozpoczęciu mamy podwyższenie wyniku. Akcja na skrzydło, Kozioł dobiega i prowadzi wzdłuż linii. Dogrywa do Grześka, ten uderza w obrońcę ale piłka odbija się mu pod nogi i dobitka już jest celna. Mamy 3:0. Później oddaliśmy pole gry gościom i mieliśmy przez to problemy. Kilka groźnych akcji i obrony Wiktora. W końcu rzut karny dla Zawiszy i pewnie wykonuje go ich zawodnik. Gra się trochę rozkłada na ataki Rożnowa i kontry Podhalanina. Drugi rzut karny dla gości ale tym razem przestrzelony. W drugiej połowie trener wpuścił do środka pola Dutkę oraz Stóżyka, następnie Setlaka, Beka oraz Dzikiego, którzy wnieśli dużo do Naszej gry. Dziękujemy kibicom za wsparcie było magiczne!!!!!! Za tydzień mierzymy się z Heleną w Nowym Sączu. Dziękujemy Anecie za zdjęcia, niedługo cały album.