Wyniki Naszych czterech drużyn w weekend i w poniedziałek.

W ubiegły weekend i dzisiaj grały cztery Nasze zespoły. Oto wyniki!

17 września 2016:

LKS Kobylanka 1:7 KS Podhalanin Biecz (Trampkarze)

Bramki: RUTANA W. x2, BOCHENEK L. x1, KIEŁTYKA G. x1, KOSIBA K. x1, PABISZ W. x1, WOJAKOWICZ M. x1

LKS Kobylanka 11:0 KS Podhalanin Biecz (Juniorzy)

18 września 2016:

KS Podhalanin Biecz 4:2 LKS Wicher Mogilno

Bramki: Gancarz P. 30', 75', Bochnia 37', Stróżyk 50'

Skład: Turek - Bochnia, Michalec J., Kosiba, Zając (73' Michalec P.) - Próchnicki, Stróżyk, Grajewski (80' Kawa) - Gancarz P., Śmigacz, Kozioł (67' Rutana)

W niedzielę 18 września na własnym stadionie podejmowaliśmy przyjezdnych z Mogilna. Przeciwnik okazał się godnym rywalem. Już w 25 minucie wyszli na prowadzenie. Na szczęście Naszej drużynie udało się niecałe 5 minut później wyrównać po pięknym strzale Gancarza z prawej nogi z ostrego kąta. Dośrodkowywał Próchnicki, który 7 minut później również przepięknie zagrał z rzutu wolnego na głowę Bochni. 2:1 dla Podhalanina do przerwy.
W drugiej połowie przeciwnikowi udało się dojść do głosu czego efektem była bramka wyrównująca. Dopiero kilkanaście minut później groźny faul na Gancarzu w polu karnym! "Jedenastkę" pewnie już drugi raz w tym sezonie na gola zamienia Stróżyk.
Na kwadrans przed zakończeniem samotną akcję z lewej strony przeprowadził Kosiba. Gdy dobiegał do linii końcowej podał wzdłuż bramki do Gancarza, który pewnym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza. 4:2 dla Biecza. Jeszcze goście kilka minut później po dotknięciu ręką w polu karnym mieli rzut karny, lecz pewnie po raz drugi w sezonie broni Turek. Brawo Panowie. Następne spotkanie w niedzielę na bardzo ciężkim terenie - LKS Biała Brunary o 14:00.