Sokół Staszkówka Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

30.05.2016

W bardzo upalną niedzielę przyszło drużynie Podhalanina zmierzyć się z trudnym rywalem w Staszkówce. Skład troszkę się zmienił z powodu absencji kilku zawodników spowodowanych pauzowaniem za kartki oraz kontuzjami. Rozpoczęliśmy bardzo skupieni. Efektem było kilka składnych akcji jednak piłka nie znalazła się w siatce. Dopiero w 25 minucie podanie Próchnickiego zmienił na bramkę Stróżyk. Rywale bardzo szybko wyrównali i znowu mieliśmy remis. Dopiero 12 minut później zamieszanie w polu karnym wykorzystał Paweł Gancarz i wbił piłkę do bramki. Druga połowa była 45 minutami walki i wybijania piłki przez bramkarzy. Na pochwałę zasługuje Turek, bramkarz Podhalanina, który wyłapał bardzo dużo piłek na „przedpolu” bramki. Bramkarz gospodarzy też miał kilka efektownych obron bo silnych strzałach Zająca i Śmigacza. Wynik nie zmienił się, a Biecz tą wygraną oddalił się na 6 punktów od Szymbarku, z którym zmierzy się w najbliższą niedzielę o 11. Zapraszamy na spotkanie.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?