KS Podhalanin Biecz Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

14.06.2016

Wysoka i pewna wygrana Podhalanina w derbach Gminy Biecz! Zawodnicy z Biecza rozegrali znakomite spotkanie na zakończenie rozgrywek B klasy gorlickiej. Potrzebowali punktu do awansu do A klasy lecz pewnie zwyciężyli nad Racławicami na własnym obiekcie. Bardzo dobry mecz rozegrali Gancarz Paweł i Stróżyk Mateusz, którzy zanotowali po trafienia. Już w 6 minucie meczu Gancarz dał prowadzenie Bieczanom. 8 minut później już za sprawą tego samego zawodnika było 2:0. W 30 minucie najskuteczniejszy strzelec Biecza, Kozioł dopisał sobie 21 bramkę na konto. Następnie Tomasz Rutana celnym strzałem z głowy umieścił piłkę w siatce. 4 do 0 zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej części spotkania graliśmy już troszkę wolniej i ostrożniej. Nie było wielu sytuacji strzeleckich, Dopiero w 77 minucie Stróżyk popisał się świetnym dryblingiem, minął dwóch rywali i umieścił piłkę w siatce strzałem obok bramkarza. 6 minut później ten sam zawodnik ponownie ośmieszył obronę rywali, „położył” bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Mecz zakończył się wygraną 6 do 0 i Podhalanin zajął pierwsze miejsce w B klasie gorlickiej. Piłkarze zdobyli 41 punktów, wygrali 13, zremisowali 2 i przegrali tylko 3 spotkania w sezonie. Strzelili 78, a stracili tylko 24 bramki we wszystkich meczach.

Po meczu Pan Burmistrz Mirosław Wędrychowicz i Przewodniczący Rady Miejskiej Grzegorz Nosal wręczyli dyplomy oraz pamiątki najskuteczniejszemu strzelcowi KS Podhalanina Biecz, Karolowi Koziołowi oraz najmłodszemu zawodnikowi w seniorach, Jakubowi Paszyńskiemu. Zarząd Klubu serdecznie dziękuje wszystkim kibicom za doping!

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?