Nafta Kryg Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

16.08.2017

Pewne zwycięstwo w pierwszym meczu A klasy seniorów Podhalnina!
Seniorzy z Biecza bardzo dobrze rozpoczęli sezon. Drużyna z Krygu od początku meczu cofnęła się na swoją połowę i oddała grę drużynie z Biecza. Nie było dziwne więc ciągłe konstruowanie akcji ze strony gości. Niestety wszystkie akcje nie przynosiły żadnej korzyści. Dopiero w 45 minucie Setlak z prawej strony bardzo ładnie ominął obrońcę, wszedł z piłką w pole karne i po ziemi zagrał do Grajewskiego, który umieścił piłkę w siatce.
Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy po bardzo ładnej akcji znowu z prawej strony boiska zakończył Zając silnym strzałem w "krótki róg". Bramkarz zdążył tylko ułożyć ręce. W 56 minucie dokładne dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Rutana. Zewnętrzną częścią stopy umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Wynik ustalił ponownie Zając precyzyjnym strzałem po ziemi między nogami bramkarza. Zawodnicy z Biecza mieli jeszcze kilkanaście bardzo dobrych sytuacji na podwyższenie wyniku lecz piłka niestety nie chciała wpaść do bramki.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?