KS Podhalanin Biecz Gospodarze

gmichal88

Utworzono:

28.05.2018

Kolejne spotkanie gorlicko sądeckiej A klasy na plus dla Biecza. Od początku spotkania Podhalanin grał bardzo dobrze i zdecydowanie. Niestety już na początku Tomek Rutana musiał zejść z boiska z kontuzją. Jeszcze na rozgrzewce przedmeczowej również kontuzji doznał Mateusz Stróżyk. Na pierwsze trafienie czekaliśmy długo. Z rzutu rożnego dośrodkował Próchnicki, a Grajewski strzałem z głowy zamienił podanie na bramkę. Przy kolejnym trafieniu również asystował Próchnicki. Zagrał dokładną piłkę do Kozioła, który pięknym lobem pokonał byłego bramkarza Biecza, który bronił u Nas 2 sezonu, a później przeszedł do Moszczenicy. W drugiej połowie Grajewski zamienił rzut karny na bramkę na 3 do 0. Pewny strzał. Tempa nie zwolnił również Haberek, który ładnie przedryblował kilka metrów i uderzył prawą nogą. To już jego 8 trafienie w sezonie! Świetnie!
Kolejne spotkania gramy w czwartek na wyjeździe w Mogilnie oraz w sobotę u siebie ze Staszkówką.

Wiadomości (utwórz nową)
Dołącz do rozmowy ?