frzepiela19

Utworzono:

21.10.2018

KRYG NIE DO ZDOBYCIA!
W niedzielę 21 października nasza drużyna podejmowała na własnym boisku spadkowicza z ligi okręgowej KS Bobowa. W meczu przeważaliśmy, jednak nasze strzały nie zdołały zaskoczyć bramkarza z Bobowej. Niestety sędziowie dzisiejszego spotkania mimo wielu fauli ze strony drużyny z Bobowej nie reagowali i żaden z zawodników nie został ukarany żółtą kartką. Na drugą połowę wyszliśmy przegrywając 0:1. W 65 minucie na boisku sędziowie zafundowali nam niezły kabaret. Po czystym odbiorze piłki żółtą kartką ukarany został Damian Karp. Do sytuacji postanowił odnieść się nasz bramkarz i kapitan Bartłomiej Stróżyk jednak został ukarany przez sędziego głównego czerwoną kartką... Od 66 minuty w bramki naszej drużyny strzegł Bartosz Przeklasa natomiast opaskę kapitana przejął Dawid Tarka. W osłabieniu graliśmy jednak tylko 5 minut. W 70 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik nr 11 z Bobowej. Szanse ponownie się wyrównały. Nasza drużyna nie zamierzała oddać przyjezdnym punktu i dzielnie walczyła do ostatniej minuty. Zawodnicy z druzyny przeciwnej zaczęli symulować kontuzję jednak sprawiedliwość wzięła górę i w 85 minucie po asyście Sławomira Luksy piłkę do siatki wpakował Mateusz Gawlak. Nasza drużyna mogła jeszcze wygrać to spotkanie, jednak zakończyło się ono wynikiem 1:1.