2 i 4 miejsce młoidzków w III halowym Turnieju o Puch. Burm. Biecza oraz Przew. Rady Miasta

Turniej halowy rocznika 2005 i młodsi w Bieczu

W sobotę 3 lutego rozpoczął się cykl turniejów pod nazwą iii halowy Turniej o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miasta. Pierwszego dnia rywalizowali ze sobą chłopcy oraz dziewczęta z 2005 roku i młodsi. Występ drużyny Podhalanina można zaliczyć do udanych. Zawodnicy z Biecza zajęli II miejsce i cieszyli się ze srebrnych medali. Najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek został zawodnik UKS 6 Jasło – Oskar Polakiewicz. Na najlepszego bramkarza turnieju wybrano zawodnika gospodarzy, Podhalanina Biecz – Matusza Cieślę! Warto zaznaczyć iż w drugiej drużynie Podhalanina (zebranej na szybko z powodu braku drużyny Smerekowca) wystąpiło aż 4 dziewczyny. Jedna z nich, Sandra Brudzisz została najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Oto wyniki:

KS Podhalanin Biecz I 4:0 LKS Racławice (Pabisz 2, Kaleta, Baran)

KS Podhalanin Biecz II 0:8 UKS 6 Jasło

Akademia GOAL 0:1 LKS Kobylanka

LKS Ogień Sękowa 0:1 UKS Tempo Nienaszów

KS Podhalanin Biecz I 8:0 KS Podhalanin Biecz II (Pabisz 4, Kaleta, Potykanowicz, Mentel)

LKS Racławice 0:10 UKS 6 Jasło

Akademia GOAL 0:1 LKS Ogień Sękowa

LKS Kobylanka 3:2 UKS Tempo Nienaszów

KS Podhalanin Biecz I 0:1 UKS 6 Jasło

LKS Racławice 5:2 KS Podhalanin Biecz II (Brudzisz Sandra, Stec)

Akademia GOAL 0:6 UKS Tempo Nienaszów

LKS Kobylanka 1:2 LKS Ogień Sękowa

Finały:

KS Podhalanin Biecz II 0:4 LKS Ogień Sękowa

LKS Racławice 0:1 Akademia GOAL

KS Podhalanin Biecz I 0:0 (2:1 k) LKS Kobylanka

UKS 6 Jasło 2:0 UKS Tempo Nienaszów

Mecz o 7 miejsce:

KS Podhalanin Biecz II 1:2 LKS Racławice

Mecz o 5 miejsce:

LKS Ogień Sękowa 5:0 Akademia GOAL

Mecz o 3 miejsce:

LKS Kobylanka 1:2 UKS Tempo Nienaszów

Finał:

KS Podhalanin Biecz I 0:4 UKS 6 Jasło

W drużynie Podhalanina wystąpili: Mateusz Cieśla, Kamil Majewski, Kacper Baran, Filip Tumidajewicz, Miłosz Potykanowicz, Patryk Pabisz, Dominik Kaleta, Adrian Mentel, Miłosz Dziki, Adrian Kaleta, Bartłomiej Stec, Kacper Sitek, Emilia Janas, Oliwier Potykanowicz, Kinga Raksa, Martyna Raksa, Karolina Baran, Sandra Brudzisz.

Niedzielny turniej halowy rocznika 2006 i młodsi w Bieczu

W niedzielę rywalizowali ze sobą zawodnicy oraz zawodniczki urodzeni w 2006 roku i młodsi. Można mówić w tym przypadku o turnieju międzynarodowym, gdyż na zaproszenie władz Podhalanina w zawodach wzięła udział drużyna ze Słowacji – Partizan Bardejov. Zawodnicy po wszystkich meczach dostali od Biecza drobne upominki w postaci książki o Bieczu oraz piernik kasztelański. Młodziki Podhalanina zajęli 4 miejsce. Również dzisiaj w ich składzie było 3 dziewczyny: Karolina Baran, Sandra Brudzisz oraz Kinga Raksa. Najlepszym zawodnikiem Podhalanina został Adrian Mentel. Nagrody indywidualne trafiły w ręce najlepszego zawodnika turnieju: Michała Sarkowicza (LKS Łużna) oraz najlepszego bramkarza turnieju: Wiktora Martyki (UKS 6 Jasło)

Oto wyniki:

AP Kolejarz Stróże 0:2 KS Podhalanin Biecz (Pabisz, Pijanowski)

LKS Racławice 0:5 UKS 6 Jasło

Karpaty MOSiR Krosno 1:2 LKS Łużna

LKS Ogień Sękowa 0:7 SK Partizan Bardejov

AP Kolejarz Stróże 3:0 LKS Racławice

KS Podhalanin Biecz 1:2 UKS 6 Jasło (Kaleta)

Karpaty MOSiR Krosno 11:0 LKS Ogień Sękowa

LKS Łużna 0:0 SK Partizan Bardejov

AP Kolejarz Stróże 0:4 UKS 6 Jasło

KS Podhalanin Biecz 4:2 LKS Racławice (Kaleta 3, Pabisz)

Karpaty MOSiR Krosno 1:0 SK Partizan Bardejov

LKS Łużna 3:1 LKS Ogień Sękowa

Finały:

LKS Racławice 0:5 SK Partizan Bardejov

AP Kolejarz Stróże 2:0 LKS Ogień Sękowa

KS Podhalanin Biecz 0:1 LKS Łużna

UKS 6 Jasło 1:1 (2:1 k) Karpaty MOSiR Krosno

Mecz o VII miejsce:

LKS Racławice 4:1 LKS Ogień Sękowa

Mecz o 5 miejsce:

SK Partizan Bardejov 5:0 AP Kolejarz Stróże

Mecz o 3 miejsce:

KS Podhalanin Biecz 0:1 Karpaty MOSiR Krosno

Finał:

LKS Łużna 2:1 UKS 6 Jasło

W drużynie Podhalanina wystąpili: Miłosz Dziki, Adrian Metel, Kacper Sitek, Dominik Kaleta, Bartosz Pikusa, Kacper Pijanowski, Olaf Dudzyński, Bartłomiej Stec, Patryk Pabisz, Sandra Brudzisz, Karolina Baran oraz Kinga Raksa.