III miejsce orlików (2007) oraz IV żaków (2008 i młodsi) w III halowym turnieju w Bieczu

Orliki Podhalanina na 3 miejscu (rocznik 2007)

W sobotę 10 lutego rozpoczął się ostatni weekend piłkarskich zmagań w III halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Biecza oraz Przewodniczącego Rady Miasta. Tym razem rywalizowało między sobą 8 drużyn z rocznika 2007 i młodsi. Podhalanin po bardzo zaciętych meczach zdobył podium wygrywając w rzutach karnych z LKS Racławice. Nie tylko chłopaki ale również dziewczęta znakomicie się bawili. Każda drużyna dostała zestaw drożdżówek, napojów, a także ciepły posiłek. Na pierwszych trzech miejsca plasowały się kolejno GKS Glinik Gorlice, Beskidzka AP oraz KS Podhalanin Biecz. Kolejne miejsca zajęły: LKS Racławice, LKS Ogień Sękowa, Akademia Glinik Gorlice, Akademia GOAL oraz Torcida Smerekowiec. W drużynie z Biecza najlepszym zawodnikiem drużyny został Wiktor Kosiba. Nagrody indywidualne zgarnęli: MVP turnieju – Patryk Hudzik (GKS), najlepszy bramkarz – Biros Bartosz (BAP).

Oto wyniki:

LKS Racławice 1 – 1 (1-3k) KS Podhalanin Biecz

Finał:

Beskidzka AP 1 – 2 GKS Glinik Gorlice

Niedzielne rozgrywki turniejowe żaków!

W niedzielny poranek na hali w Bieczu spotkało się 8 drużyn w tym jedna ze Słowacji (OFK 2010 Kurima) aby rywalizować o puchary w kategorii 2008 rocznika i młodsi. Biecki Klub wystawił w tej kategorii dwie ekipy żaków. KS Podhalanin Biecz A zajął ostatecznie 4 miejsce przegrywając w meczu o miejsce III z gościnną drużyną ze Słowacji – OFK 2010 Kurima. Drużyna B zajęła 8 miejsce. Chłopaki walczyli do samego końca. Najlepszymi zawodnikami w drużynach bieckich zostali Szymon Szostak – B oraz Patryk Huk – A. Statuetkę MVP turnieju odebrał zawodnik GKS Glinik Gorlice, a najlepszego bramkarza – Beskidzkiej AP.

Oto wyniki:

KS Podhalanin Biecz A 1 – 4 OFK 2010 Kurima

Finał:

GKS Glinik Gorlice 0 – 3 Beskidzka AP

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i zawodniczkom walki do końca. Dziękujemy bardzo władzom miasta: Burmistrzowi Panu Mirosławowi Wędrychowiczowi, Przewodniczącemu Panu Grzegorzowi Nosalowi, koordynatorowi sportu w gminie Panu Janowi Grygowiczowi, Ochotniczej Straży Pożarnej w Bieczu, sędziom, rodzicom, sponsorom oraz wielu innym za pomoc w zorganizowaniu takiego cyklu turniejów, które przybrały rangę międzynarodową dzięki gościom ze Słowacji. Już w lecie zapraszamy na turniej na stadionie bieckim jeszcze przed modernizacją!