2 miejsce żaków (rocznik 2008) w Turnieju Zimowym BAP!
W dniu 9.12.2017r. nasza drużyna żaków z rocznika 2008 i młodsi brała udział w turnieju zimowym organizowanym przez Beskidzką Akademię Piłkarską. Turniej rozgrywany był na hali sportowej w Brunarach.
W grupie zajmujemy 2 miejsce i gramy w półfinale.
  • pierwszy mecz: BAP - Podhalanin 1 - 1 (Patryk Huk)
  • drugi mecz: Podhalanin - BAP Grybów 1 - 0 (Patryk Huk)
  • trzeci mecz: Podhalanin - Bardomed Krosno 0 - 0
W półfinale spotykamy się z pierwszą drużyną z II grupy Bart Gol Tęgoborze i wygrywamy po rzutach karnych 6-5 i w ten sposób przechodzimy do finału.
W finale znów spotykamy się z drużyną Bardomed Krosno lecz tym razem chłopcy przegrywają 0 - 5.
Nasza drużyna zajęła II miejsce w turnieju
Najlepszym zawodnikiem w naszej drużynie zostaje Krystian Kamiński.
W ekipie Podhalanina wystąpili: Jakub Pabisz, Patryk Huk, Hubert Brudzisz, Krystian Kamiński, Bartłomiej Ludwin, Wiktor Jodłowski, Jakub Jodłoś, Filip Tusiński, Fabian Mika, Mateusz Czech, Oliwier Potykanowicz i Krzysztof Miazga.
Gratulujemy!!!
W turnieju brały udział drużyny tj: Sandecja Nowy Sącz, Dunajec, Bart Gol Tęgoborze, BAP Uście Gorlickie.
Tydzień później tj. 16 i 17 grudnia grały Nasze drużyny młodzików. Drużyna rocznika 2006 i młodsi zajęła wysokie 3 miejsce! Drużynie z rocznika 2005 poszło gorzej ale głowy do góry!
Gratulujemy wyników!