3 miejsce żaków (rocznik 2009) w Turnieju Zimowym BAP!

Bardzo udany występ Naszych żaków z rocznika 2009 i młodsi w dzisiejszym turnieju zimowym organizowanym przez Beskidzką Akademię Piłkarską. Cykl zawodów rozgrywany jest na hali sportowej w Brunarach.

Drużyna Podhalanina złożona z zawodników z rocznika 2009 oraz 2010 wywalczyła III miejsce. Najpierw pokonali GKS Glinik Gorlice 3:0, później przegrali z drużyną BAP 1 do 0. Ostatni mecz w grupie również wygrali z BAP Zagórzany 2:0 i zajęli 2 miejsce w grupie. W finale niestety ulegli lepszej ekipie Akademii Sandecji Nowy Sącz 3:0. W walce o podium ponownie zmierzyli się z drużyną BAP lecz tym razem wynik był odwrotny i Podhalanin zwyciężył 1 do 0. Wszystkie 6 bramek zdobył Krzysiek Miazga i został zawodnikiem drużyny.

W ekipie wystąpili: Tomasz Mikosz, Oliwier Potykanowicz, Ksawery Galant, Mateusz Knybel, Oliver Staroń, Krzysztof Miazga, Tomasz Rutana, Jan Zając, Kacper Filipak, Dawid Liana oraz Karol Faber. Gratulujemy! Już za tydzień w tym samym turnieju sprawdzi się drużyna z rocznika 2008.