III miejsce żaków w Master Cup 2017 w Nienaszowie

W sobotę grały prawie wszystkie drużyny Podhalanina. Od żaków po seniorów. Ci pierwsi wybrali się na Master Cup 2017 do Nienaszowa. Deszczowa aura nie przeszkodziła na szczęście w świetnej zabawie. Pierwszy mecz przeciwko Wojakowi Wojaszówka zwyciężyli dzięki bramce Krzyśka Miazgi. Kolejne spotkanie to zwycięstwo z Akademią Piłkarską Sanok 2:1 po rzucie wolnym Oliwiera Potykanowicza oraz akcjie Eryka Romana. Ostatni mecz w grupie żaki przegrały dość wysoko z drużyną Beniaminka Krosno 6:0. W grupie dzieciaki zdobyły 6 punktów i zajęły 1 miejsce co dało awans do Grupy Złotej gdzie mierzyli się z 2 najlepszymi drużynami z grupy B – Tempo Nienaszów oraz Bardomed Krosno. Pierwsze spotkanie z Nienaszowem kończy się bezbramkowym remisem. Kolejno Podhalanin ma okazję do rewanżu z Beniaminkiem. 2 – 2 po strzałach Kuby Pabisza, który zszedł z bramki i zagrał w polu. Ostatni mecz niestety porażka 3 – 0 w wyrównanym meczu z Bardomedem, który wygrał cały turniej. Bardzo dobrą postawą zaprezentował Hubert Brudzisz, który otrzymał statuetkę najlepszego zawodnika drużyny Podhalanina. Chłopakom gratulujemy walki! Oto wyniki:
Grupa A:
KS Podhalanin Biecz 1 – 0 Wojak Wojaszówka (Miazga)
KS Podhalanin Biecz 2 – 1 AP Sanok (Potykanowicz, Roman)
Beniaminek Krosno 6 – 0 KS Podhalanin Biecz
Grupa Złota:
KS Podhalanin Biecz 0 – 0 UKS Tempo Nienaszów
KS Podhalanin Biecz 2 – 2 Beniaminek Krosno (Pabisz x2)
Bardomed Krosno 3 – 0 KS Podhalanin Biecz