Sportowa sobota Podhalanina!

LKS Szymbark 0:11 KS Podhalanin Biecz (młodziki)

Na listę strzelców wpisali się: Baran Kacper, Kaleta Dominik x4, Pabisz Patryk x2, Jodłowski Szymon x2, Cieśla Mateusz, Telecki Miłosz.

W Piątek 8 września Młodziki Podhalanina znakomicie rozpoczęli swój sezon ligowy od wygranej w Szymbarku, aż 11:0

Wystąpili w składzie: Dziki Miłosz, Pijanowski Kacper, Cieśla Mateusz, Potykanowicz Miłosz, Jodłowski Szymon, Tumidajewicz Filip, Pabisz Patryk, Baran Kacper, Kaleta Dominik, Stec Bartłomiej, Lenard Dominik, Knybel Szymon, Pikusa Bartosz, Telecki Miłosz, Mentel Adrian, Rutana Jakub. Brawo Panowie!!!

VIII memoriał Maksymiliana Kumorkiewicza w Gorlicach

Sobota 9 września obfitowała w ogrom sportowych emocji. Od rana w turnieju w Gorlicach wzięły udział drużyny Orlików i Żaków Podhalanina. Obydwie drużyny rozgrywały mecz każdy z każdym w swoich kategoriach wiekowych bez klasyfikacji końcowej więc wynik był rzeczą drugorzędną. Żaki na 5 spotkań jedno wygrali, a niestety 4 przegrali. Lepiej poszło orlikom, którzy wygrali 3 spotkania i zanotowali tylko jedną porażkę. W turnieju wzięli udział:

Orliki:

Paweł Płaziński, Bartek Ryba, Kacper Janas, Wiktor Kosiba, Kuba Żegleń, Antek Krygowski, Kacper Czech, Kamil Dąbrowski, Bartek Nosal, Kacper Michalec oraz Kacper Stanula.

Żaki:

Kuba Pabisz, Hubert Brudzisz, Miłosz Haberek, Patryk Huk, Wiktor Jodłowski, Krystian Kamiński, Bartek Ludwin, Krzysiek Miazga, Szymek Szostak, Eryk Roman, Krystian Stankowski oraz Oliwier Potykanowicz.

KS Podhalanin Biecz 16:1 LKS Bystra (juniorzy)

Strzelali: Tumidajewicz Kacper x5, Haberek Maciej x4, Tomalski Tomasz x3, Dziki Kordian, Kiełtyka Grzegorz, Polak Marcin, Jakubowski Paweł.

W tym samym czasie juniorzy Biecza, pokazali na inaugurację nowego sezonu swoją siłę wygrywając u siebie z drużyną Bystrej 16:1
Zagrali w składzie: Augustowski Maciej, Polak Marcin, Gąsior Bartosz, Gąsior Arkadiusz, Haberek Maciej, Dziki Kordian, Bochnia Karol, Kiełtyka Grzegorz, Jakubowski Paweł, Tomalski Tomasz, Tumidajewicz Kacper, Paszyński Jakub, Firszt Patryk, Kotowicz Andrzej, Fejklowicz Daniel, Hudek Artur, Gawlak Łukasz, Durlak Marcin. Brawo Juniorzy!!!

KS Podhalanin Biecz 0:1 LKS Łużna (trampkarze)

Trampkarze tylko nie dotrzymali serii zwycięstw swoich kolegów przegrywając u siebie 1:0 z drużyną Łużnej po golu samobójczym. Skład: Bubniak Dominik, Bochenek Leon, Druciak Adrian, Rutana Wiktor, Kosiba Krystian, Kiełtyka Krzysztof, Pabisz Wiktor, Pabisz Mateusz, Wszołek Paweł, Przepióra Sebastian, Krygowski Przemysław, Duda Kamil, Urzędowski Hubert, Mierzwa Kacper, Kotowicz Mateusz, Witowski Wiktor, Piwowar Gerard. Brawo za walkę!!!

Następna kolejka już 16 września (sobota)!
Juniorzy podejmą na wyjeździe drużynę z Hańczowej a Trampkarze u siebie drużynę z Kobylanki, mecz o godz.10:00 ! Zapraszamy do kibicowania!!!

Drużyna orlików rozpoczęła rozgrywki w Lidze Orlików PPN Gorlice.

LKS Ogień Sękowa 0:1 KS Podhalanin Biecz (Czech Kacper)

KS Podhalanin Biecz 1:2 GKS Glinik Gorlice (br. samobójcza)

Drużyna orlików (rocznik 2007 i młodsi) rozegrała dzisiaj swoje pierwsze dwa mecze w Lidze Orlika. Z Sękową zagrali troszeczkę lepiej od rywala dokumentując to zdobyciem bramki. Paweł Stępkowicz uderzył z prawej strony boiska, piłka odbiła się jeszcze od ziemi i dotarła do Czecha, który w ostatnim momencie przyłożył nogę. Mecz z Glinikiem był na bardzo dobrym poziomie. Obydwie ekipy zagrały bardzo waleczne spotkanie. Podhalanin prowadził większość meczu po bramce samobójczej. Dwa trafienia gospodarzy jednak odebrały Bieczowi kolejne 3 punkty. Już za tydzień Orliki z Biecza zmierzą się z LKS Racławice oraz LKS Nafta Kryg.